Telewizja TVN przygotowuje niecodzienną niespodziankę dla entuzjastów eksperymentalnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Co nowego szykuje TVN, aby zająć umysły Polaków?

Eksperyment telewizyjny, którego popularność niepokojąco wzrasta, niespodziewanie zaczął mieć w swoim harmonogramie rodzaj odcinka specjalnego.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @oferta_programowa_tvn

Nie ulega wątpliwości, że odcinki specjalne różnych programów z gatunku reality są prawdziwą gratką dla fanów tego rodzaju rozrywki. Nic zatem dziwnego, że poczytne w dzisiejszym świecie tabloidy zaczęły o tym pisać na masową skalę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TVN 7 (@tvn.7)

Klienci platformy Player.pl mieli możność oglądania premierowych odcinków eksperymentalnego show "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dużo przed widzami jedynie stacji TVN.

Spostrzegawczy internauci odkryli, że na platformie VOD umieszczony został zwiastun szesnastego odcinka szóstej edycji. Jego tytuł to: "Ślub od pierwszego wejrzenia: Sezon 6 - Dalsze losy uczestników". W nadzwyczajnym odcinku fani serii obejrzą, co dalej się stało potem z uczestnikami eksperymentu, a także będą wiedzieć, w jakim stopniu pojawienie się w programie pozmieniało ich życie

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @anet.zuchowska

Okazuje się, że przedstawienie premierowe odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia: Sezon 6 - Dalsze losy uczestników" dostępny będzie 15 lutego w Player.pl.

O tym się mówi: W sieci znalazło się nagranie z "The Voice of Senior". Sceny zza kulis show zdradzają całą prawdę o relacji Marty Manowskiej i Rafała Brzozowskiego

Zerknij tutaj: Odszedł aktor występujący między innymi w "Klanie". Wiadomo, co było przyczyną jego przedwczesnego odejścia