Ci, którzy są blisko rozgrywającego Buccaneers, Toma Brady'ego, prognozują, że siedmiokrotny mistrz Super Bowl zakomunikuje w najbliższej przyszłości odejście z NFL, poinformował w piątek informator CBS Sports NFL, Jason La Canfora.

Mąż tej najpiękniejszej idzie na emeryturę?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Gisele Bündchen (@gisele)

Media obiegła wiadomość, która z pewnością nie spodoba się fanom męża jednej z najsowiciej opłacanej modelki na świecie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tom Brady (@tombrady)

Jak na razie 44-letni górujący MVP Super Bowl nie złożył jeszcze formalnego oświadczenia na temat swojej przyszłości. Brady również nie poinformował jeszcze oficjalnie Tampa Bay o swoich planach na 2022 rok i później, wedle jego agenta, Don Yee, jego ojca, Toma Brady'ego seniora i trenera Buccaneers Bruce'a Ariansa.

Wszyscy trzej mężczyźni przedstawili oświadczenia różnym członkom mediów w sobotnich raportach z ESPN i NFL Network, które sugerowały, że Brady zdecydował się przejść na emeryturę po 22 sezonach w lidze.

Towarzysze z drużyny i bliscy współpracownicy Brady'ego „pozostają przekonani, że wszech czasów wielki szykuje się do usunięcia się z gry”, poinformował w piątek La Canfora, „z formalnym ogłoszeniem spodziewanym wkrótce. … [Ci rówieśnicy] wierzą, że Brady wszedł w tym sezonie, wiedząc, że będzie to jego ostatnia passa, bez względu na efekt w play-offach…

W ramach organizacji Bucs, jak podają źródła, kiełkuje poczucie, że drużyna znajdzie się na rynku jako nowy rozgrywający w następnej kolejności.

O tym się mówi: Wielkie zniszczenia w Polsce. Wielu Polaków bez prądu, a orkan Nadia/Malik nie odpuszcza

Zerknij tutaj: To okno życia było wciąż wyszydzane i wyśmiewane. Niedawno się to zmieniło kropka O co chodzi

Nie przegap: Marcin Prokop spełnia swoje wielkie marzenie. Fani dziennikarza nie mogą uwierzyć własnym oczom. O co chodzi