Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej lubianych polskich dziennikarzy. Wiele osób uważa, że trudno jest go nie lubić, ponieważ jego poczucie humoru i dystans do siebie wzbudzają ogromną sympatię. Widzowie uwielbiają duet, jaki już od wielu lat współtworzy z Dorotą Wellman.

Niełatwo znaleźć w życiorysie Marcina Prokopa ciemne strony, więc albo prezenter ich nie ma, albo bardzo dobrze je ukrywa. Mężczyzna niechętnie opowiada również o swoim życiu prywatnym.

Marcin Prokop spełnia swoje wielkie marzenie

W przerwie świątecznej Marcin Prokop wybrał się na zasłużony urlop. Dziennikarza nie zdradził, gdzie dokładnie przebywa, ale widoki na opublikowanych przez niego zdjęciach zapierały dech w piersiach.

Po powrocie Marcin Prokop postanowił, że spełni swoje wielkie marzenie. Dziennikarz wsiadł w samochód i… pojechał na Teneryfę.

Fani dziennikarza nie mogą uwierzyć własnym oczom

Trzeba przyznać, że to dość odważna decyzja. Droga w jedną stronę wynosi niemal 5000 km. Mało tego, Marcin Prokop jest ogromnym fanem motoryzacji, dlatego w tak daleką podróż wybrał 20-letnie BMW serii 5 E39 z przebiegiem niemal 300 000 km.

Marcin Prokop jest niezwykle zafascynowany swoją przygodą. Na Instagramie dziennikarza możemy zobaczyć cały przebieg podróży. Zdecydowalibyście się na coś podobnego?

Marcin Prokop. Źródło: instagram.com
Marcin Prokop. Źródło: instagram.com
Marcin Prokop. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN