Kamila Boś Zwróciła na siebie uwagę tłumów mężczyzn natychmiast podczas etapu wizytówek. Wiele kolorowych pisemek i tabloidów zaczęło o niej wówczas pisać, rozkładając na czynniki pierwsze dostępne prasie informacje na temat "Królowej "Pieczarek.

Kamila Boś zyskała dzięki temu zamieszaniu wokół niej sporą rozpoznawalność

Całość przełożyła się ilość listów, gdyż do kierującej pieczarkowym królestwem napisało przeszło 500 zainteresowanych nią panów.

Kamila na swoje włości postanowiła zaprosić trzech kandydatów: Tomasza, Janka oraz Adama. Najbardziej przypadł jej do gustu Adam, którego pracowitość i podejście do działania na gospodarstwie mocno spodobały się bliskim Kamili.

Jak się jednak okazało, nić porozumienia pękła między Kamilą, a Adamem, zanim zakończył się program. Kamila wyraziła wdzięczność uczestnikowi za zainteresowanie jej osobą i za udział w show i zasugerowała mu koleżeństwo.

Obserwatorom nie przypadły do gustu niestety wybory królowej pieczarek. Wytknięto jej, iż do "Rolnika" zgłosiła się wyłącznie w celach komercyjnych, aby jej pieczarkarnia stała się znana, a ewentualny wybranek skończyć miałby jako robotnik.

Zaraz po emisji programu na Kamilę Boś spadła ogromna ilość krytyki. Internauci twierdzili, że Kamila każdego z kandydatów traktowała jak potencjalnego pracownika w jej pieczarkarni. Celebrytka jednak nie ugięła się pod ciężarem hejtu i przyznała, że udział w programie dodał jej pewności siebie.

O tym się mówi: Edyta Górniak doznała cudu. Jej górska historia zapiera dech w piersiach

Zerknij też tutaj: Św. pamięci Kamil Durczok nie sporządził testamentu. Czy jego syn przejmie spadek wraz z długami. Padła ostateczna decyzja

Nie przegap tego: Takiego spotkanie nie było od dawna. Przy jednym stole mogą zasiąść Donald Tusk, Jarosław Kaczyński i prezydent Andrzej Duda. Czy tak się stanie