Kamil Durczok odszedł 16 listopada 2021 roku w godzinach wczesnorannych w jednej z katowickich placówek szpitalnych. Został tam przywieziony w stanie ciężkim dzień wcześniej, a przyczyną tych wydarzeń - według medialnych doniesień - był zaostrzony stan choroby przewlekłej, oraz zatrzymanie krążenia krwi.

Św. pamięci Kamil Durczok pozostawił po sobie potężne długi. Co na to spadkobierca

Bliscy dziennikarza od tego momentu mierzą się z mnóstwem bolesnych obowiązków, jak na przykład sprawy spadkowe. Kamil Durczok z powodu szeregu nietrafnych postanowień płatniczych w osobistej spółce i wzrostu rat kredytu wziętego we frankach, zostawił po sobie dużo zobowiązań, a na dodatek nie przypuszczał raczej, że pora spisać testament.

Jak podają zatem media, syn zmarłego Kamil Dufek zdecydował się odrzucić spadek po ojcu w całości, aby uniknąć procedur związanych z długiem.

Ten chłopak ma teraz zupełnie inne rzeczy na głowie, pisze pracę magisterską, pracuje i stara się być samodzielny. Trauma po tragicznej śmierci ojca już i tak jest wystarczająco mocna, by dokładać do niej jeszcze spłacanie długów po nim. Tam nie było o co walczyć, on nie miał na to sił - relacjonuje osoba z bliskiego otoczenia rodziny Durczoków.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez POLtalk (@pol_talk)

Kamil Durczok spoczął w rodzinnym grobie, a pożegnały go tłumy zrozpaczonych bliskich i przyjaciół.

O tym się mówi: Maryla Rodowicz znowu przechodzi trudne chwile. Sąd wydał decyzję odnośne alimentów od byłego męża

Zerknij tutaj: Magnes na pieniądze. Jakie rośliny domowe przynoszą bogactwo i niesamowite szczęście do domu

Nie przegap: Mikołaj Roznerski udzielił pierwszego wywiadu po rozstaniu z Adrianą Kalską. Mówił o tym, co jest dla niego ważne