Jak przypomina portal "Plotek", Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli jedną z najpiękniejszych i najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Sami zainteresowani bardzo długo nie potwierdzali plotek o tym, że ich związek się rozpadł. W końcu jednak aktorka wydała oświadczenie, że ona i Roznerski nie są już razem od połowy grudnia. Teraz wywiadu udzielił gwizdor "M jak miłość". Co w nim powiedział?

Koniec związku

Mikołaj Roznerski może się pochwalić dość burzliwym życiem uczuciowym. Fani aktora mieli jednak nadzieję, że przy Adrianie Kalskiej uda mu się ustatkować i znaleźć szczęście. Para była ze sobą trzy lata. Niestety ich związek jest już od jakiegoś czasu przeszłością. Choć ich drogi prywatnie się rozeszły, zawodowo są nadal związani.

Nie będzie im łatwo, bo w "M jak miłość nadal grają małżeństwo. Ze względu na pracę nie chcieli publicznie informować o swoim zerwniu, nie chcąc psuć atmosfery w zespole.

Mikołaj Roznerski przerywa milczenie

Mikołaj Roznerski ma za sobą wiele związków. Spotykał się z Marceliną Zawadzką, Alicją Bachledą-Curuś i Martą Juras. Z tą ostatnią doczekał się syna, 11-letniego Antka, którego udaje im się wychowywać w przyjaznej atmosferze. Roznerski stara się poświęcić synowi czas, miłość i uwagę.

W wywiadzie udzielonym "Faktowi" zdradził, że jak każdy chłopak i Antek interesuje się samochodami, dlatego stara się mu przekazać umiejętności techniczne, które z całą pewnością mogą mu się kiedyś przydać.

Aktor wspomniał, że on sam dostał od ojca wsparcie i "życiową mądrość". To samo chciałby przekazać swojemu synowi.

Spodziewaliście się takiego wyznania?

To też może cię zainteresować: Tata Kamila Stocha zdradził prawdę o małżeństwie syna. Jak naprawdę wyglądają relacje skoczka z żoną

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Polskie stewardesy w czasach PRL były podziwiane. Jak dorabiały sobie do wypłaty

O tym się mówi: Joe Biden zaliczył potężną wpadkę na wizji. Nie miał pojęcia, że jego mikrofon jest włączony, gdy komentował jednego z reporterów