Jak podaje portal "Interia", tata Kamila Stocha nie traci nadziei na to, że jego synowi uda się wystąpić na igrzyskach. Bronisław Stoch zapewnia, że skoczek da z siebie wszystko. Tata mistrza z Zębu zdradził również, jak wyglądają relacje Kamila z jego żoną Ewą Bilan-Stoch.

Coraz bardziej optymistyczne wieści

Kontuzja Kamila Stocha zaniepokoiła fanów skoczka. Pod znakiem zapytania stanął jego udział w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Na szczęście wygląda na to, że Kamilowi Stochowi uda się wystąpić w olimpijskich zmaganiach, po tym jak wyleczył kontuzję kostki. Przed startem w Pekinie, Stocha i polską kadrę czeka ostatni sprawdzian - konkurs w Willingen.

Bronisław Stoch jest pewien, że jego syn da sobie radę w czasie olimpiskiego występu. Zdradził, że choć syn musi uważać na stopę, bo każde jej wykręcenie powoduje u niego obrzęk, to w butach narciarskich stabilność stawu jest większa.

Związek Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch

Bronisław Stoch zdradził również, jakie małżeństwo tworzą Kamil i Ewa Stochowie. Przyznał, że Ewa jest w życiu męża najważniejszą osobą, na której wsparcie może liczyć w każdej sytuacji. "To dobry, szanujący i rozumiejący się związek" - powiedział Soch Senior.

Dodał również, że ani on, ani jego żona nie wtrącają się w małżeństwo syna. Nie widzą takiej potrzeby, bo wszystko w ich relacji funkcjonuje bardzo dobrze i opiera się na zasadach partnerskich. To napawa ich radością i spokojem.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński nie będzie z tego zadowolony. W jednym z miast pojawiła się tabliczka, która nie przypadnie do gustu prezesowi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Polskie stewardesy w czasach PRL były podziwiane. Jak dorabiały sobie do wypłaty

O tym się mówi w Polsce: Sprawą Madzi z Sosnowca przed dekadą żyła cała Polska. Co dzieje się z rodziną dziewczynki

O tym się mówi na świecie: Joe Biden zaliczył potężną wpadkę na wizji. Nie miał pojęcia, że jego mikrofon jest włączony, gdy komentował jednego z reporterów