Julia Kuczyńska zwana Maffashion, paręnaście lat wcześniej rozpoczęła prowadzenie bloga na temat mody. Zaraz potem, będąc już rozpoznawalną osobą, postanowiła o rozszerzeniu działalności.

Obecnie aktywnie działa w celu stałego rozwoju firmy odzieżowej, a jej ubrania nabyły między innymi Kourtney Kardashian, a także jej mama Kris Jenner. Spełnia się również zawodowo w roli modelki i influencerki. Drogę zawodową zręcznie godzi z życiem prywatnym.

Kłopot z imieniem dla córeczki?

Maffashion mniej więcej dwa lata pozostaje w stałym związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Celebrytka i aktor są rodzicami Bastiana, który przyszedł na świat w 2020 roku. Imię chłopczyka do chwili obecnej jest przedmiotem zainteresowania i ożywionej dyskusji w mediach społecznościowych.

Wielu fanów i internautów wciąż żyje w przekonaniu, że malec tak naprawdę ma na imię „Sebastian”, co nie jest zgodne z rzeczywistością. Całkiem niedawno Julia Kuczyńska podjęła kolejną próbę wyjaśnienia internautom, jak ma na imię jej dziecko- Synek nie nazywa się tak samo jak tata. Aczkolwiek, jego imię to skrócona wersja „Sebastiana”. Natomiast „Bastian” występuje jako imię oddzielne. W Polsce nie jest popularne, ale za granicą tak.

Obecnie Maffashion wspomniała o imieniu dla córeczki, gdyż bardzo podoba się jej imię Aaliyah. Tak właśnie nazwałaby kiedyś swoją córeczkę, gdyby imię to nie było jej zdaniem dziwne w Polsce.

O tym się mówi: Smutne wieści na temat stanu zdrowia Lecha Wałęsy. Polityk opublikował smutny post

Zerknij tutaj: IMGW w publikuje eksperymentalną prognozę długoterminową na 2022 rok. Czy czeka nas sroga zima

Nie przegap tego: Nipokojące doniesienia na temat Piotra Żyły. Czy skoczka zabraknie na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie