Nie ulega wątpliwości, że wciąż panuje ogromny strach przed załapaniem koronawirusa, szczególnie jego najnowszej odmiany Omikron. Niestety zwiększona ilość wykonanych testów wykazała zwiększoną ilość zakażeń koronawirusem.

Dramatyczne doniesienia o Lechu Wałęsie. Były prezydent bardzo cierpi

Wielu znanych ludzi obecnie przyznaje publicznie, że zmaga się z covid-19 i jego uciążliwymi objawami. Wielu zaznacza także, że zachorowali na tę chorobę pomimo przyjęcia preparatu i dawki przypominającej zwanej boosterem, którą otrzymuje się po sześciu miesiącach od pełnego zaszczepienia, a w przypadku osób po 50. roku życia o miesiąc szybciej.

Niestety, byłego prezydenta Polski Lecha Wałęsę dopadł covid-19 pomimo pełnego zaszczepienia i przyjęcia dawki przypominającej...

Jak napisał na swoim facebookowym profilu, nie jest w stanie uwierzyć w to, że po przyjęciu trzech dawek szczepionki, trzy wymazy testu wykazały u niego zakażenie koronawirusem, a on sam odczuwa bardzo nieprzyjemne dolegliwości bólowe - Nie mogę uwierzyć !!!! 1. 3 razy zaszczepiony 2. pobrane 3 wymazy .Jestem zainfekowany. A.ból głowy B.Nie mogę rozgrzać ciała. C. Odczuwam,odrywanie ciała od kości. Nie mogę nic poradzić, nie czuję własnego ciała. CO robić - napisał w poście polityk.

W komentarzu odezwał się do polityka doktor Bartosz Fiałek, który poinformował, że pełne zaszczepienie uzupełnione boosterem gwarantuje ochronę przed ciężkimi powikłaniami, do których zaliczył pobyt w szpitalu i śmierć.

Nam pozostaje życzyć byłemu prezydentowi szybkiego powrotu do zdrowia, gdyż opisane przez niego objawy są niezwykle trudne.

O tym się mówi: Ryszard Filipski zgotował piekło własnym dzieciom. Potomkowie artysty przerwali milczenie

Zerknij też i tutaj: Adele ze łzami w oczach opowiedziała o tym, co ją spotkało. To bardzo trudny czas dla piosenkarki. Co się stało

Nie przegap: Danuta Martyniuk zamieściła w mediach społecznościowych tajemniczy wpis. Fani zachodzą w głowę, co ją do tego skłoniło