Jak podaje portal "Jastrząb Post", Adele podzieliła się z fanami poruszającym nagraniem. Widać na nim zalaną łzami piosenkarkę, która ma spore problemy z wypowiadaniem kolejnych słów. Co się wydarzyło?

Adele wróciła w wielkim stylu

Adele trochę kazała na siebie czekać swoim fanom, ale kiedy już wróciła, zrobiła to w wielkim stylu. Pod koniec ubiegłego roku ukazał się jej najnowszy album "30". Pochodzący z krążka hit "Easy on me" szturmem zdobywał listy przebojów.

21 stycznia Adele miała zainaugurować swoje występy w Las Vegas w ramach "Weekendów z Adale". Jej występy miały odbywać się przez kolejne 12 tygodni w hotelu "Caesars Palace". Każdy występ miał jej przynieść pół miliona funtów.

Plakat promujący "Weekendy z Adele"/YouTube @E!News
Plakat promujący "Weekendy z Adele"/YouTube @E!News
Plakat promujący Weekendy z Adele/YouTube @E!News

Pokrzyżowane plany

Niestety epidemia mocno pokrzyżowała plany artystki. Zrozpaczona Adele ze łzami w oczach przyznała, że choć ona i jej załoga starali się zrobić wszystko, aby zdążyć z przygotowaniami, niestety na przeszkodzie stanęła epidemia koronawirusa.

"Połowa mojej załogi i zespołu ma COVID-19, przez co dopięcie wszytkich planów było niemożliwe" - powiedziała Adele. Wyznała także, że od 30 godzin nie spali, starając się zrobić wszystko, aby występy doszły do skutku. Niestety się nie udało.

Adele nie kryła rozczarowania z powodu faktu, że wiele osób przyleciało do Vegas tylko z powodu jej występu, a ona nie jest w stanie pojawić się na scenie. Zmianie muszą ulec wszystkie zaplanowane w ramach "Weekendów z Adele" koncerty.

"Tak bardzo się staraliśmy, ale po prostu nie jesteśmy gotowi. Bardzo przepraszam" - powiedziała piosenkarka. Do swojego nagrania dołączyła emotikonę pękniętego serca, które wyrażało stan, w jakim obecnie znajduje się artystka.

Co ważne, koncerty w Las Vegas miały być jedynymi promującymi nową płytę artystki. Granie koncertów w tym samym miejscu, zamiast światowego tournée, miało ograniczyć ryzyko zakażenia się przez artystkę i jej zespół koronawirusem.

Myślicie, że Adele uda się szybko uporać się z problemami?

To też może cię zainteresować: Monika Miller nie pozostawia suchej nitki na decyzji rządu. Padły mocne słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich: Z życia wzięte. Najstarsza matka na świecie odeszła. 3 lata po porodzie osierociła synów

O tym się mówi: Przykre wiadomości dla fanów seriali. Odeszła popularna aktorka znana między innymi z roli w "M jak miłość"