Zofia i Bronisław przedstawiają historię mężczyzny, który dał im nazwisko i wyrządził straszną krzywdę.

Przypominają o jego nieprawdziwej nabożności, którą demonstrował, prowadzonym przez ich ojca podwójnym życiu, a także oddziaływaniu na jego postępowanie czterdzieści lat młodszej kochanki.

Niewiarygodne wspomnienia potomków aktora mogą przerażać

Zwierzenia dzieci aktora, odtwórcy roli legendarnego Hubala, to przeszywające próby stawienia czoła przeszłości i odszukania wytłumaczenia na to, co dosięgnęło ich z rąk ojca.

Wiadomość o odejściu Ryszarda Filipskiego media rozpowszechniły z końcem października zeszłego roku. Na jaw wypływają wstrząsające fakty, o życiu prywatnym artysty. Córka i syn Ryszarda Filipskiego przekazali ponurą prawdę, która prezentuje ich ojca w radykalnie zmienionym świetle

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez B (@kinematografia.pl)

Zofia oraz Bronisław wyjawili w szczerym wywiadzie, jak ogromnym pozerem był ich zmarły ojciec. Ryszard Filipski zmagał się z problemem alkoholowym, a także hazardem.

Poddawał się również fatalnym oddziaływaniom dużo młodszej konkubiny, z którą dzieliła go czterdziestoletnia różnica wieku.

Dzieci aktora dopiero po uroczystościach pogrzebowych usłyszały o śmierci ojca. Poszukując świadectwa prawdziwości informacji o tym, że aktor zmarł, odkryły ponurą prawdę. Jak się okazało, artysta nie życzył sobie, aby jego najbliżsi uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych po jego śmierci.

To, co ujawnili potomkowie Ryszarda Filipskiego zdaje się być ponurym scenariuszem filmowym - (...) Konfrontacja tego, co mówił, z tym, jak postępował, wywołuje w nas ból i smutek. Ojciec z wojującego ateisty, jakim był w przeszłości, nagle przeistoczył się w gorliwego katolika. Niestety, swoje życie po sześćdziesiątce oparł na kłamstwie i katofałszu, a nam stworzył piekło, pozbawiając środków do życia i uchylając się od elementarnej odpowiedzialności za nasz byt i rozwój.

O tym się mówi: W krótkiej chwili życie 20-letniej studentki zamieniło się w dramat. Diagnoza zdruzgotała rodzinę, która teraz apeluje o pomoc

Zerknij: Fani Anny Bardowskiej nie kryją zaskoczenie efektami jej metamorfozy. Ostatnie zdjęcia wprawiają w zdumienie