Jak podaje portal "Super Express", Teresa Werner przeżywa bardzo trudny okres w swoim życiu. W środę 19 stycznia artystka zamieściła w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym poinformowała o stracie niezwykle ważnej dla niej osoby. Poprosiła swoich fanów o modlitwę.

Teresa Werner straciła bliską sobie osobę

Teresa Werner zamieściła w mediach społecznościowych 19 stycznia poruszający post. Zdradziła w nim, że w poniedziałek 17 stycznia pożegnała ukochanego tatę. To właśnie wtedy odbyły się uroczystości żałobne. Artystka poprosiła fanów o modlitwę izapewniła, że jej tata na zawsze pozostanie w sercach tych, którzy go znali i kochali.

Pod postem zamieszczonym na Facebooku fani Teresy Werner przesyłali jej wyrazy współczucia oraz wsparcia w tych trudnych dla niej chwilach. Zapewnili ją o pamięci i modlitwie w intencji zmarłego.

Kim jest Teresa Werner?

Teresa Werner jest jedną z najbardziej znanych artystek ze Śląska. W swoim dorobku ma występy nie tylko na polskich czy europejskich scenach, ale także w Afryce, Azji i Ameryce Północnej. Na scenie zadebiutowała mając 16 lat. Występowała wówczas w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk".

Z zespołem tym związana była przez ponad 32 lata. Karierę solową rozpoczęła stosunkowo późno, bo dopiero w 2011 roku. Jej pierwszy krążek nosił tytuł "Spełnić marzenia" i dość szybko pokrył się platyną. W październiku 2020 roku zadebiutowała jako gospodyni programu "Koncert życzeń z Teresą Werner, który emitowany jest na antenie Polo TV.

Pani Teresie i wszystkim jej bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Agata Kornhauser-Duda zdobyła się na niecodzienny gest. Zaprosiła do siebie posłanki z opozycji. Co miało być tematem rozmów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prezydent Andrzej Duda chce pomóc rządowi w naprawie Polskiego Ładu. Jego przedstawiciel zdradza szczegóły

O tym się mówi: Minister Zdrowia nie ma dla Polaków dobrych wieści. Porażający wzrost liczby nowych zakażeń. Pojawiają się nowe restrykcje

To cię może zaskoczyć: Tego kota ludzie mylą z psem. Jest gigantyczny i wciąż rośnie