Zawsze rewelacyjnie jest przygarnąć zwierzaka do domu i nader często ludzie doceniają obecność kociego kompana, który nie zajmuje za dużo miejsca.

Jakkolwiek, pewna niewiasta w Rosji ubóstwia swojego fenomenalnego mruczka, który wykorzystuje odrobinę więcej powierzchni niż typowy kot.

Gdy Kefir wita przy drzwiach nieznajomych, ci mylą go z psem

Julia Minina, mieszkanka małego miasteczka Stary Oskoł, blisko dwa lata temu nabyła cudownego kota Kefira jako filigranowego kociaka. Kefir, którego imię wywodzi się od napoju mlecznego ze względu na jego zachwycająco jedwabistą białą sierść, systematycznie mylony jest z psem, albowiem jest po prostu gigantyczny.

Waży 12,5 kg (dwa kamienie) i prawdopodobnie stanie się jeszcze masywniejszy, albowiem Kefir ma skłonność do wzrostu do trzech albo czterech lat. Julia powiedziała: „Nie mogłam nawet pomyśleć, że zwykłe kociątko może stać się tak duże".

Nie tylko bezustannie rośnie, lecz jest także nadzwyczaj inteligentny i cały czas zachowuje się spokojnie. Posturą przypomina człowieka, przez co Kefir ma budzący trwogę wygląd. Jest jednak niezwykle czułym i niewymagającym brzdącem. „Kiedy do domu przychodzą przyjaciele i znajomi – cała uwaga jest zwrócona na niego i chętnie pozwala się głaskać”.

Niemniej, jednak gdy do domu przybywają obcy, którzy nigdy wcześniej nie widzieli Kefira, są skonfundowani przez królewskie stworzenie przyjmujące ich przy drzwiach. „Ale kiedy obcy przychodzą do domu, wszyscy najpierw mylą go z psem” – powiedziała Julia. „Ma jeszcze jeden nawyk: w nocy lubi wspinać się na mnie i spać. Kiedy był kociakiem, nie sprawiało mi to żadnych niedogodności, jednak dzisiaj jest już zbyt duży i ciężki i rzecz jasna trudno tak spać”.

Wygląda na to, że w wieku jednego roku i 10 miesięcy Kefir będzie przeszkadzał Julii w jej śnie przez wiele lat.

O tym się mówi: Bożena Marki. Jej telewizyjna kariera trwała zaledwie kilka lat. Z jakiego powodu skończyła się tak szybko

Zerknij: Kondolencje płyną z całego świata. Odeszła znana uczestniczka Eurowizji. O kogo chodzi