64-letnia Aldona Homziuk w talent-show "The Voice Senior" wykonała piosenkę Kayah i Bregovica "Ta tabakiera". "Bardzo ładny głos" - oznajmił w trakcie popisu Witold Paszt. "Pani jest dla Alicji" - rozpoczęli przekonywanie inni jurorzy, zanim seniorka skończyła występ.

Niezwykły występ skwitowany odrzuceniem

W końcu mimo to nikt nie skierował swojego fotela w stronę sceny. "Sama nie wiem... Czysto, ale nie wyrywa serca" - oznajmiała Alicja Majewska, która nie zadecydowała o daniu szansy Aldonie Homziuk. Jak dodała zawiedziona, zabrakło jej tragizmu, tego rodzaju wewnętrznego rozdarcia. Być może, gdyby odwróciła fotel i by podjęły współpracę, coś by z tego wyszło.

"Pani była przeznaczona Alicji" - oznajmiła Maryla Rodowicz. Moment później seniorka wykonała a capella kawałek piosenki "Cyt, cyt" i zafascynowała instruktorów, którzy uznali, że być może podjęli błędną decyzję. Paszt przyznał pytająco, że jednak szkoda, że nie odwrócili foteli.

Jak podsumowała Alicja Majewska, uczestniczka posiadała nadzwyczaj ładną barwę głosu, inteligencką wymowę, jednak nie było ognia. Jakkolwiek w tamtej chwili żałowała, iż nie odwróciła się, gdyż być może ów ogień z Włodkiem Korczem by wydobyła.

O tym się mówi: Zaginęła 67-letnia kobieta. Istnieje zagrożenie życia i zdrowia. Policja i rodzina apeluje o pomoc

Zerknij: Teść Antka Królikowskiego nie odpuszcza. Były funkcjonariusz zabrał głos w sprawie mrocznych zamiarów Dariusza O.

Nie przegap: Prezydent Andrzej Duda nadal trwa przy swoim. Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu może się to nie spodobać. O czym mowa