Pilna informacja pojawiła się na facebookowym profilu "Zaginieni Cała Polska". Konkretnie chodzi o miejscowość Nowy Sącz, w której zaginęła 67-letnia Danuta Bublewicz.

Pilnie poszukiwana 67-latka, która zagrożona jest utratą zdrowia i życia

Według pilnego ogłoszenia, Pani Danucie grozi utrata zdrowia i życia. Zaginiona ostatni raz widziana była 11 stycznia 2022 roku około 19:00. Opuściła wówczas swoje miejsce zamieszkania znajdujące się przy ulicy Juranda na osiedlu Poręba Mała w Nowym Sączu.

Według informacji zawartych w ogłoszeniu, zaginiona pani Danuta Bublewicz do teraz nie pojawiła się w domu i nie nawiązała z nikim znajomym kontaktu. Poszukiwania zaginionej Pani Danuty zostały wszczęte tego samego wieczoru, około 21:00 i trwały 5 godzin. W akcji poszukiwawczej wzięły udział różne służby, takie jak straż pożarna, goprowcy, policjanci i ratownicy z grupy ratownictwa specjalnego OSP Nowy Sącz.

O godzinie 2:30 poszukiwania zostały przerwane, niestety nie zakończyły się sukcesem. Dzisiejszego ranka, 12 stycznia 2022 roku wznowiono poszukiwania zaginionej Pani Danuty Bublewicz, której poszukuje grupa kilkudziesięciu osób.

Pani Danuta ma około 160 cm wzrostu, włosy ma siwe i krótkie, jest szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia miała na sobie spodnie dżinsowe, ciemną kurtkę, buty w szarym kolorze i szarą czapkę.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek wiadomości będące w stanie pomóc odnaleźć zaginioną panią Danutę, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu, pod numerem telefonu 47 833 46 30 lub pod numerem alarmowym 112. Można również skontaktować się w trybie anonimowym za pośrednictwem skrzynki e-mail zaginienicałapolska@gmail.com.

O tym się mówi: Teść Antka Królikowskiego nie odpuszcza. Były funkcjonariusz zabrał głos w sprawie mrocznych zamiarów Dariusza O.

Zerknij: Oskarżony w sprawie Pawła Adamowicza Stefan W. ogłosił swoją decyzję. Zaskoczenia nie kryje broniący go do tej pory adwokat