Dziennikarz wyznał w jednym z wywiadów, że gdy spotkał ją na planie programu "Co za tydzień", będąc jego gospodarzem, delikatnie go zbyła, gdy okazał jej zainteresowanie.

Olivier Janiak pięknie wspomina ślub z Karoliną Malinowską

Odbywał się wówczas pokaz mody tworzonej przez Arkadiusa. Impreza miała miejsce wówczas w Łazienkach Królewskich, a gwiazdą, na którą wszyscy czekali była niemal 20-letnia modelka mająca na koncie ogromne światowe sukcesy, Karolina Malinowska.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez polishbeauty (@polapacula)

Jak się okazało, zrobiła piorunujące wrażenie na Olivierze Janiaku, który bardzo liczę na prywatną rozmowę z modelką, jednak sposób delikatny i subtelny go spławiła.

Olivier Janiak opowiedział w wywiadzie również, że po pokazie było mi dane spotkać się jeszcze raz podczas uroczystego rozdania nagród magazynu "Elle" trzy miesiące później.

Udało im się wtedy spędzić ze sobą znacznie więcej czasu podczas rozmowy trwającej cały wieczór. Jak przyznał, sprawy się później potoczyły same i 3 miesiące później pobrali się.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @celebryckie_insta

Jak widać, czas obszedł się z obojgiem niezwykle łaskawie, gdyż wciąż wyglądają fenomenalnie, a ich uczucie wciąż trwa i nabiera nowych barw.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @momfor4mom

O tym się mówi: Jest uznana za pogromczynię polityków. Kim jest siostra Małgorzata Chmielewska

Zerknij tutaj: Katarzyna Cichopek ma za sobą ciężką rozmowę. Prowadząca „Pytania na śniadanie” zaliczyła ogromną wpadkę

Nie przegap: Konserwanty, substancje dodatkowe, barwniki to substancje, które są stale dodawane do żywności. Na jakie produkty należy uważać