Wielokrotnie w mediach pojawiały się informacje na temat jednej z najbardziej znanych osób w kręgach działalności charytatywnej. Siostra Małgorzata Chmielewska odważnie mówi to, co myśli i co uważa za potrzebne do przekazania.

Okrzyczała w Internecie polityków za wzrost rachunków za prąd i gaz

Przed kilkoma dniami podjęła się tematu coraz wyższych cen, jakie przychodzi nam płacić za prąd i gaz. W internecie opublikowała wpis, w którym w ostrych słowach skomentowała wyniki działań polityków. Zadała pytanie, w jaki sposób organizacje trudniące się prowadzeniem placówek opiekuńczych mają opłacić rachunki za prąd i gaz.

Dodała, że podwyżki rachunków są tak ogromne, że być może przyjdzie jej rozpalać ogniska. Zadała też pytanie, czy politycy, podejmując swoje decyzje, mieli na uwadze dobro najbardziej potrzebujących.

Znana jest także z tego, że nieraz zdarzyło się jej strofować polityków, których decyzje wielokrotnie krytykowała. Niewiele osób jednak wie, kim tak naprawdę jest siostra Małgorzata Chmielewska.

Siostra zakonna najbardziej znana jest z tego, że prężnie działa we Wspólnocie "Chleb Życia" jako założycielka i kierowniczka. Wspólnota ta od początku pomaga osobom w potrzebie. Pracując już długo na tym obszarze, dała się poznać jako odważna komentatorka spraw polityki.

Kilka lat wcześniej siostra Małgorzata Chmielewska wyjawiła w jednym z wywiadów, kim tak naprawdę jest jako działaczka wspólnoty. Okazuje się, że nie jest siostrą zakonną, a jedynie wybrała życie w celibacie.

O tym się mówi: Ekspert zabrał głos w sprawie wyglądu Anity Werner. Zaskakujące słowa

Zerknij: GIF podjął decyzję o wycofaniu popularnego środka leczniczego. Spożycie go może mieć groźne konsekwencje.