Jak przypomina portal "Lelum", Mandaryna i Michał Wiśniewski byli swego czasu jedną z najbardziej znanych par w polskim show biznesie. Ich wspólne życie w zaciszu domu, można było nawet śledzić w programie "Jestem jaki jestem". Okazuje się, że Mandaryna i Wiśniewski znów pojawią się razem. Poznajcie szczegóły!

Mandaryna i Michał Wiśniewski znów razem?

Michał Wiśniewski znany jest nie tylko ze swojej działalności muzycznej, ale także licznych związków. Obecnie lider Ich Troje związany jest z Polą, która jest jego 5 żoną. Dla fanów Michała i Mandaryny (żony numer 2) szykuje się spora gradka. Byłych małżonków znów będzie można zobaczyć razem!

Ślub Michała Wiśniewskiego i Mandaryny/YouTube @Party
Ślub Michała Wiśniewskiego i Mandaryny/YouTube @Party
Ślub Michała Wiśniewskiego i Mandaryny/YouTube @Party

Po raz kolejny mają się pojawić wspólnie przed kamerami. Szczegóły zdradził sam Michał Wiśniewski w rozmowie z portalem "Pomponik". Nowy program, w którym mają się pojawić Michał i Marta, przypomina nieco w swojej formule lubiany przez widzów program "Gogglebox". Na czym dokładnie będzie polegał?

W programie Michał Wiśniewski i Mandaryna, będą wspominać swój udział w show, konfrontując to z tym, jak obecnie wyglądają ich relacje i jak postrzegają to, co dzieje się na ekranie. Jakby tego było mało, komentować wydarzenia miałyby również ich dzieci.

Pod znakiem zapytania stoi jednak to, która stacja miałaby się zająć realizacją nowego programu. Wiadomo, że "Jestem jaki jestem" powstał w TVN, a obecnie Michał związany jest z Polsatem. Z pewnością, kiedy wszystkie szczegóły zostaną dogadane, Michał Wiśniewski was o tym poinformuje.

Co sądzicie o planach Michała Wiśniewskiego?

To też może cię zainteresować: Dakota Johnson opowiedziała o związku z Chrisem Martinem. Po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Opozda i Antek Królikowski wybrali imię dla dziecka. Jaki imię będzie nosił synek znanej pary

O tym się mówi w Polsce: Adam Niedzielski nie wyklucza wprowadzenia kolejnych restrykcji. "Scenariusz wygląda katastroficznie"

O tym się mówi na świecie: Książę Harry i Meghan Markle sprzedają dom w Kalifornii. Czy to oznacz powrót do rodziny królewskiej