Dakota Johnson to znana i lubiana amerykańska aktorka i modelka. Kobieta zagrała między innymi w filmie „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, który dał jej ogromną popularność.

Jej przygoda z aktorstwem zaczęła się jednak znacznie wcześniej, bo już w 1999 roku. Wtedy to Dakota zagrała Sondrę w produkcji „Wariatka z Alabamy”.

Prywatnie Dakota Johnson jest w szczęśliwym związku z Chrisem Martinem - wokalistą brytyjskiego zespołu Coldplay. Para nigdy jednak nie wypowiadała się na temat swojego związku… do teraz.

Dakota Johnson opowiedziała o związku z Chrisem Martinem

Choć związek Dakoty Johnson i Chrisa Martina trwa już kilka lat, para nigdy nie zabrała głosu w tej sprawie. W 2019 roku media obiegła nawet informacja o rozstaniu.

Dakota Johnson. Źródło: instagram.com
Dakota Johnson. Źródło: instagram.com
Dakota Johnson. Źródło: instagram.com

Na szczęście była to jedynie plotka. Para wciąż jest razem, a znajomi gwiazdorów zapewniają, że Dakota i Chris są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie

Jakiś czas temu para zamieszkała w willi zakupionej przez Chrisa Martina wartej 12,5 miliona dolarów. Największym plusem tej rezydencji jest prywatna plaża. Dzięki temu para może liczyć na prywatność.

Dakota Johnson. Źródło: instagram.com
Dakota Johnson. Źródło: instagram.com
Dakota Johnson. Źródło: instagram.com

W rozmowie z brytyjskim Elle Dakota Johnson po raz pierwszy wypowiedziała się na temat związku z Chrisem Martinem.

Byliśmy razem od dłuższego czasu. Czasami wychodzimy, ale oboje pracujemy tak dużo, że miło jest być w domu i zachować prywatność. Większość imprez odbywa się w moim domu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN