Jakiś czas temu Joanna Opozda i Antoni Królikowski potwierdzili radosną wiadomość, że czekają na narodziny swojej pierwszej pociechy. Ostatnio aktorka zdecydowała się pochwalić swoim fanom pierwszymi rzeczami, które zakupiła dla nienarodzonego jeszcze maluszka.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wybrali imię dla dziecka

O tym, że Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się dziecka, mówiło się już od dawna. Para długo dementowała plotki. Wreszcie jednak zdecydowali się potwierdzić, że faktycznie niebawem na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Zrobili to, publikując w swoich mediach społecznościowych specjalne oświadczenia.

Pojawiło się ono pod koniec września. Informowali w nim, że faktycznie spodziewają się dziecka. Podkreślili również, że obawiają się o bezpieczeństwo ciąży i zdrowie ich pociechy. Obawiali się, że stres i wydarzenia, jakie mają miejsce w ich życiu, mogą odbić się negatywnie na dziecku.

Jaki imię będzie nosił synek znanej pary?

Do porodu Asia Opozda i Antoni Królikowski mają jeszcze trochę czasu, ale przyszła mama już zaczęła kompletować wyprawkę. Na Instagramie Joanna Opozda pochwaliła się kupionymi dla swojego nienarodzonego dziecka rzeczami.

Aktorka zdradziła również imię dziecka. Okazuje się, że synek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego będzie nosił imię Vincent. Podoba wam się?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN