Książę i księżna Sussex podobno chcą przenieść się ze swojej dziewięciopokojowej nieruchomości w ekskluzywnej dzielnicy Montecito po zaledwie 18 miesiącach, ponieważ nie podoba im się jej lokalizacja.

Książę Harry i Meghan Markle chcą się wynieść z Kalifornii?

Wtajemniczeni twierdzą, że para szuka teraz innych miejsc, w których mogą wychowywać swoje dzieci - dwuletniego Archiego i sześciomiesięczną Lilibet. Źródło powiedziało zagranicznym mediom, że para myśli o sprzedaży tam swojego domu. Jednak nie pojawi się na rynku z powodu tego, kim są.

„Pokazuje się to tylko osobom, które mają potwierdzone fundusze i są poważnymi nabywcami”. Wtajemniczony dodał: „Chcą pozostać w sąsiedztwie lub w pobliżu, ale nie są zachwyceni domem i lokalizacją”.

Para kupiła swoją posiadłość, która ma 16 łazienek, w Montecito w Kalifornii, w zeszłym roku po rezygnacji z królewskich obowiązków i przeprowadzce do USA. Klucze do Frogmore Cottage w Windsor zostały później przekazane księżniczce Eugenii, która mieszka tam z mężem Jackiem Brooksbankiem i ich synem Augustem.

Otoczony bujnymi, zielonymi ogrodami i wychodzący na morze, kalifornijski dom tej pary ma piwnicę z winami, plac zabaw i pokój gier w pubie. W domu znajduje się również siłownia, spa, kino, oddzielny pensjonat, kort tenisowy i basen.

Poprzednim właścicielem Chateau of Riven Rock – jak nazywa się ich nowy dom – był rosyjski biznesmen Sergey Grishin – który kupił posiadłość w 2009 roku. Grishin jest także byłym właścicielem innej posiadłości w Kalifornii – znanej jako rezydencja Scarface, ponieważ pojawiła się w filmie Al Pacino z 1983 roku – która w 2015 roku sprzedała się za podobnie obniżoną cenę 12 milionów dolarów.

O tym się mówi: Lech Wałęsa zamieścił w sieci poruszający apel. "Posłuchajcie jeszcze raz starego Wałęsy"

Zerknij: Anna Lewandowska zachwyca figurą na wakacjach w Dubaju. Strój trenerki kosztuje krocie