Anna i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w naszym kraju. Fenomenalny piłkarz i znana trenerska nie znikają z pierwszych stron gazet i nieustannie jest o nich głośno.

Anna Lewandowska zachwyca figurą na wakacjach w Dubaju

Fenomenalna kariera, która w dynamicznym tempie rozwinęła się u Anny Lewandowskiej w ostatnich latach budzi ogromny podziw, a jej zaangażowanie i czas na wszystkie sprawy zasługuje na wyróżnienie.

Ponadto, poza wieloma prowadzonymi biznesami kobieta wyśmienicie sprawdza się w roli mamy dwóch małych dzieci, dzięki czemu tym bardziej stanowi inspirację i motywację dla tysięcy Polek i Polaków.

Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi mają dwa domy – jeden w Monachium, a drugi w Warszawie. Ponadto jakiś czas temu para kupiła dom na Majorce oraz trzypiętrową restaurację w Warszawie.

Strój trenerki kosztuje krocie

W ostatnim czasie Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wybrali się na galę w Dubaju. Para została tam na kilka dni i właśnie w Dubaju powitali nowy rok.

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w topie domu mody Loewe za zawrotne 490 euro! W przeliczeniu na złotówki to aż 2300 złotych.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN