Nie ulega wątpliwości, że im więcej obszaru działki mamy do zagospodarowania i do ogarnięcia, tym więcej pracy i zaangażowania musimy włożyć w to, aby uzyskać wymierne efekty.

Była pierwsza dama Anna Komorowska nie stroni od pracy fizycznej

Była pierwsza dama Anna Komorowska według doniesień "Super Expressu" podjęła decyzję o wejściu w nowy rok 2022 po uporządkowaniu swego ogromnego ogrodu. Paparazzi chowający się w krzakach wykonali serię zdjęć uwieczniając Annę Komorowską podczas pracy na swojej działce.

Jak się okazuje, prawdziwą sensacją tabloidową nie było to, co robiła i jakie prace wykonywała Anna Komorowska, a to, w co była ubrana.

Chociaż podkreślono wyraźnie, że Anna Komorowska widocznie nie boi się ciężkiej, fizycznej pracy, to jednak skupiono się na jej stroju roboczym porównanym z ciuchami, w jakie ubrani są bohaterowie programu "Rolnicy. Podlasie".

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez FanPage (@rolnicy._.podlasie)

Jest to program, którego bohaterami są gospodynie i gospodarze z Podlasia. Pokazane jest ich codzienne życie, które głównie oparte jest na ciężkiej pracy w gospodarstwie. Nie da się zatem ukryć, że rolnicy i rolniczki nie występują w telewizji w eleganckich garniturach i atłasowych sukniach.

Najważniejsze jednak jest to, że państwo Komorowscy rozpoczną 2022 rok z uporządkowanym ogrodem.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla świadczeniobiorców emerytalnych. Każdego miesiąca otrzymasz 200 zł, ale nie da ci tego ZUS

Zerknij: Jacek Kurski znalazł się ogniu krytyki. Eksperci nie pozostawiają na szpitalu, który uznał go za ozdrowieńca suchej nitki

Nie przegap: Program "Rolnik szuka żony" wciąż budzi emocje. Co było nie tak z występem Małgosi i Pawła z 4 edycji