Informacje płynące regularnie z mediów coraz bardziej szokują opinię publiczną. Nie ulega wątpliwości, że niewierność aktora względem żony Moniki Richardson i jej porzucenie dla innej kobiety było dla dziennikarki potworną traumą i bolesnym zaskoczeniem.

Nowe szokujące informacje o wpływie Zbigniewa Zamachowskiego na dzieci Moniki Richardson

Media nie przestają rozpisywać się na temat dalszych losów nierozwiedzionych jeszcze małżonków, ich nowych związków i dalszych planów zawodowych i życiowych. Teraz Media zalewają szokujące informacje na temat dzieci Moniki Richardson, które z powodu aktora Zbigniewa Zamachowskiego przeszły traumę i zmagają się obecnie z trudnymi chwilami związanymi z ostatnimi wydarzeniami w ich rodzinie.

Okazuje się bowiem, że według słów Moniki Richardson, Zbigniew Zamachowski nie był w stanie dostosować się do konstrukcji rodziny, w której jest czwórka dzieci. Jak przyznała dziennikarka, wydawało się jej, że z racji obecności dzieci w domu Zbigniew Zamachowski dowie się, na czym polega dom pełen dzieci - Wydawało mi się, że mając czwórkę dzieci, będzie wiedział, co to znaczy: dzieci w domu. Niestety, nie wiedział. A Tomek i Zosia przeszli traumę.

Niestety aktor nie był w stanie wpasować się w taki model gospodarstwa domowego. Smutną informacją jest to, że dwoje dzieci dziennikarki Zosia i Tomek przeżyło przez Zbigniewa Zamachowskiego traumę.

Nie przegap: Eskalacja konfliktu między Magdą Narożną, a Dawidem Narożnym. Piosenkarka odniosła się do publikacji byłego męża

O tym się mówi: Emerytury wolne od podatku w 2022 roku. Ile zyskają świadczeniobiorcy w przyszłym roku

Zerknij tutaj: Danuta Holecka postanowiła nowy rok przywitać nowym wyglądem. Dziennikarka przeszła sporą metamorfozę