Jak podaje portal "Jastrząb Post", widzowie świątecznego wydania "Wiadomości" w TVP mieli okazję zobaczyć Danutę Holecką w nowej odsłonie. Fani dziennikarki nie dowierzali własnym oczom. Zresztą zobaczcie sami.

Od lat w TVP

Danuta Holecka od niemal 3 dekad związana jest z TVP. Swoją przygodę z publicznym nadawcą zaczęła w 1993 roku, kiedy to relacjonowała to, co dzieje się w Sejmie. Z czasem dołączyła do obsady serwisu informacyjnego. Teraz prowadzi główne wydanie "Wiadomości" i jest obecnie ich szefową.

W trakcie świątecznego wydania "Wiadomości" dziennikarka zaprezentowała się widzom w zupełnie nowej odsłonie. Dziennikarka zaprezentowała się bowiem w nowej fryzurze. Nie tylko zdecydowała się nieco skrócić długość włosów, ale także zdecydowała sie na nieco jaśniejszy kolor.

Dziennikarka postawiła także na zaczesaną na boki grzywkę. Dzięki tym prostym sztuczkom Danuta Holecka wygląda zdecydowanie młodziej. Fani nie kryją zachwytu jej odmienionym wyglądem.

Danuta Holecka w nowej fryzurze/jastrząbpost. pl
Danuta Holecka w nowej fryzurze/jastrząbpost. pl
Danuta Holecka w nowej fryzurze/jastrząbpost. pl

To też mogło zaskoczyć

Część obserwatorów zwraca również uwagę na to, że zarówno w trakcie wigilijnego wydania wiadomości, jak i tego w pierwszy dzień świąt, w "Wiadomościach" nie wyemitowano żadnego materiału, który uderzałby w polityków opozycji. Dużo miejsca poświęcono święto, przytaczając między innymi słowa abp Jędraszewskigo o tym, że w przestrzeni publicznej chce się wymazać katolicki charakter świąt.

Wyemitowano wówczas także materiał poświęcony polskiej fabryce zabawek, czy sobotnim starcie rakiety z Kosmicznym Teleskopem Jamesa Webba.

Danuta Holecka/YouTube @Mateusz1668
Danuta Holecka/YouTube @Mateusz1668
Danuta Holecka/YouTube @Mateusz1668

A jak wam podoba się nowa fryzura Danuty Holeckiej?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: