Jak podaje portal "Dziennik Bałtycki", wiele osób wierzy, że nadane nam imię determinuje nie to, jacy jesteśmy. Może zdradzić, w jakich dziedzinach życia sprzyjać nam będzie szczęście, a w których pech. Sprawdź, czy twoje imię znajduje się wśród pechowych.

Imiona mają znaczenie

Wiele osób przekonanych jest o tym, że to, jakie imię nosimy wpływa na to jaki mamy charakter, jakie mamy predyspozycje, a nawet czy częściej będzie nam towarzyszyły szczęście czy pech. Osoby o jakich imionach urodziły się pod najmniej szczęśliwą gwiazdą?

Adrianna

Kobiety noszące to imię są niezwykle zadufane w sobie. Nie znoszą krytyki pod swoim adresem. Nie zdziw się, że jeśli powiesz Adriannie coś nieprzyjemnego ta zareaguje agresją. Jej pech jest powiązany z tym, że wiele osób traktuje jak śmiertelnych wrogów.

Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona

Izabela

Jeśli nosisz to imię, musisz liczyć się z prześladującym cię pechem. Niestety jest on wynikiem prób ucieczki przed nieszczęściem, które sprawia, że boisz się podjąć ryzyko i zmienić swoje życie. Może czasem warto zaryzykować? Może to odmieni los?

Zuzanna

Osoby o tym imieniu najpierw działają, a dopiero potem myślą o konsekwencjach. Charakteryzuje je impulsywność, uleganie emocjom i podejmowanie decyzji bez analizy sytuacji. To niestety najlepszy przepis na pecha.

Weronika

Kobiety noszące to imię nie mają najłatwiejszego charakteru i na każdym kroku stara się pokazać na co ją stać. Jest wymagająca, co często pakuje ją w kłopoty w relacjach z innymi, a czasem nawet w najprostszych codziennych czynnościach.

Aleksander

Nie tylko kobiece imiona przynoszą pecha. Panowie o imieniu Aleksander są pracowici, choć i im zdarza się nieco odpuścić. Zwykle jednak wybierają ku temu najmniej odpowiednie momentu licząć na to, że będzie mu sprzyjało szczęście. Niestety najczęściej tak się nie dzieje i pakuje się w kłopoty.

Mężczyzna/YouTube @Jasna Strona
Mężczyzna/YouTube @Jasna Strona
Mężczyzna/YouTube @Jasna Strona

Stanisław

Mężczyźni o tym imieniu są niezwykle uparci i nie trafiają do nich żadne, nawet najbardziej racjonalne argumenty. Ma gdzieś opinie innych przez co niezwykle ciężko mu znaleźć przyjaciół. W relacjach z innymi zdecydowanie nie ma szczęścia.

Jarosław

Osoby noszące to imię bywają aroganckie i zbyt pewne siebie. Pecha przynosi mu przekonanie, że zawsze ma racje i jest lepszy od otaczających go osób.

Tadeusz

Osoby o tym imieniu są niezwykle szorstkie względem innych, także najbliższych. Wymagają od innych i wtrącają się we wszystko, nawet to, co ich nie dotyczy. I właśnie to sprawia, że w codzienności spotyka go pech.

Znaleźliście na liście swoje imię?

To też może cię zainteresować: Polski Ład to najbardziej korzystne rozwiązanie dla seniorów? Na jakie korzyści mogą liczyć starsze osoby

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Chorobowe na urlopie to niełatwa sprawa. ZUS przypomina co należy zrobić w takiej sytuacji. Na spełnienie tego obowiązku ma się tylko trzy dni

O tym się mówi: Znany z Radia Maryja duchowny został skazany przez sąd. Wymiar sprawiedliwości nie miał tu żadnych wątpliwości. Co się wydarzyło