Portal goniec.pl przytoczył historię pani Pauliny, która szczerze opowiedziała jak wygląda jej życie jako samotnej matki. Niektóre fakty mogą zaskoczyć wielu czytelników.

Duża rodzina zamiast pracy

Kobieta ma obecnie ośmioro dzieci, które samotnie wychowuje. Jej najstarszy syn ma obecnie 14 lat, a najmłodsza córka zaledwie pół roku. Jak uznaje pani Paulina, opieka nad nimi to praca na pełen etat dlatego o normalnej pracy nie może być mowy. Tym samym nie przepracowała w żadnym zawodzie ani jednego dnia.

Jak zatem utrzymuje siebie i dzieci? Odpowiedzią są świadczenia 500 plus, pomoc gminy oraz alimenty.

Kilkanaście tysięcy na miesiąc

Pani Paulina ujawniła, że każdego miesiąca może liczyć na kwotę 13250 złotych. Każde dziecko otrzymuje środki z programu rządowego i alimenty od swoich ojców, które musiał w pewnym okresie ściągać komornik.

Z pierwszym partnerem kobieta doczekała się trójki dzieci i otrzymuje na nie po 750 zł. Z drugim mężczyzną ma pozostałą piątkę dzieci, który płaci po 1400 zł. Ojcowie jednak nie uczestniczą w życiu dzieci.

duża rodzina / screen pixabay
duża rodzina / screen pixabay

Krytyka internautów

Wiele osób krytykuje jednak kobietę zarzucając jej lenistwo i bycie pasożytem. Pani Paulina broni się uważając, że jej rola jest równie ważna jak osób pracujących i zamierza się nią cieszyć.

„Nieprawda! Przecież wychowuję 8 obywateli, którzy kiedyś będą pracować na nasze emerytury” – powiedziała kobieta w wywiadzie dla portalu „Popularne”.

Co sądzicie o tym sposobie na życie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Teleporada okazała się niewystarczająca, a problemy zdrowotne poważne. 38-letnia kobieta osierociła szóstkę dzieci. Dlaczego tak się potoczyły sprawy

Jak informował portal „Życie.news”: Zastrzyk gotówki dla emerytów. Dodatek do świadczeń ma wynieść nawet kilkaset złotych. Wiadomo już kto może go zyskać i co trzeba zrobić w tym celu

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Katarzyna Zielińska przeżywa trudne chwile. Aktorka pogrążona jest w żałobie po niespodziewanej stracie. Odeszła najbliższa jej osoba

Sprawdź także ten artykuł: To już koniec zakazu handlu w niedziele? Cześć sklepów będzie ponownie otwarta. Znaleziono sposób na ominięcie obowiązującej ustawy