Fotografie raz po raz publikowane w mediach społecznościowych Doroty Szelągowskiej, które ukazują wnętrza jej własnego mieszkania robią ogromne wrażenie. Internauci są oczarowani! Koniecznie zobacz te fotki - może będą inspiracją do zmian we własnych czterech ścianach?

Dekoratorka wnętrz jest jedną z najbardziej lubianych i szanowanych polskich prezenterek telewizyjnych. Kobieta swoją karierę zaczynała już w roku 1998, jednak największy rozgłos i sympatię pośród widzów przyniosły jej programy o tematyce wnętrzarskiej, które w telewizji emitowane są od roku 2014 w stacji TVN.

Programy te są uwielbiane przez widzów, gdyż te fenomenalne przemiany wnętrz nierzadko stanowią ogromną inspirację do urządzania własnych mieszkań w podobnym stylu.

Dorota Szelągowska jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami różnymi wydarzeniami, zarówno z jej życia prywatnego, jak i zawodowego.

Te wnętrza robią szał!

Publikowane raz po raz wnętrza jej domu robią ogromne wrażenie. Internauci nie raz komentowali, że wyglądają jak z katalogu! Nic dziwnego, skoro sama wykonuje remonty innym osobom, które - trzeba przyznać - zapierają dech w piersiach.
JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY