Całkiem nowe informacje dotyczące jednej z najpopularniejszych aktorek polskiej sceny teatralnej i telewizyjnej właśnie pojawiły się w mediach. Anna Guzik zebrała się na szczere wyznanie dotyczące jej życia prywatnego. Aktorka poruszyła temat swojej codzienności i życiu z dala od miasta – czy zamierza przeprowadzić się do stolicy?

Anna Guzik bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uznanych aktorek w Polsce. Kobieta zadebiutowała na scenie teatralnej już w roku 2000 i od tamtej pory kariera aktorki poszybowała w górę.

Dziś Anna Guzik ma na swoim koncie wiele ról w serialach, filmach, a także w spektaklach teatralnych. Związana jest z teatrem w Bielsku - Białej, gdzie mieszka od ponad 20 lat. Ponadto, prowadziła kilka programów, a już niebawem zobaczymy ją na antenie Polsatu w roli prowadzącej program “Wolni od długów”.

Życie prywatne Anny Guzik

Jak sama wyznaje, życie prywatne – ze względu na trójkę małych dzieci – jest często chaotyczne i w biegu, lecz wraz z mężem są szczęśliwi. Mieszkają blisko gór, co często wykorzystują na rodzinne wycieczki i nie zamierzają przeprowadzić się do gwarnej Warszawy bądź innego, dużego miasta.