Spotkaliśmy się z mężem, gdy miałam 16 lat. Po 2 latach oświadczył mi się. Po 2 latach urodziło się nasze pierwsze dziecko. Nie mieliśmy pieniędzy, ale byliśmy szczęśliwi.

Z biegiem czasu zarówno ja, jak i mój mąż zaczęliśmy dobrze zarabiać. Z biegiem czasu zarówno ja, jak i mój mąż zaczęliśmy dobrze zarabiać. Z biegiem czasu mój mąż zaczął zajmować się biznesem, a ja urodziłam jeszcze 3 dzieci.

Nasza rodzina była bardzo szczęśliwa. Pokazaliśmy naszym dzieciom pół świata. Zapłacili za drogą edukację za granicą. Kupiliśmy im mieszkania w naszym mieście. I zawsze pomagali we wszystkim. Nasze dzieci wyrosły na wspaniałych ludzi.

Prowadzą działalność charytatywną, stworzyli wspólny biznes i ciężko pracują. Mają własne rodziny i wszyscy są bardzo przyjaźni. Przychodzą do nas w każdy weekend i wszyscy razem się komunikujemy. Do niedawna nasze życie było doskonałe. Ale jeden wyjazd zmienił wszystko.

Mój mąż i ja kupiliśmy rejs po Wyspach Greckich. To miał być wspaniały wyjazd, ale kilka dni wcześniej nasza córka urodziła. Poród był bardzo trudny i postanowiłam zostać z córką i wnuczką. Potrzebowała pomocy. Wspólnie zdecydowaliśmy, że mój mąż pojedzie. Przynajmniej ktoś będzie się dobrze bawić.

Gdybym wiedziałam, jak ta podróż zmieni nasze życie. Podczas wyjazdu mój mąż poznał kobietę. Na początku nic nie powiedział, ale 3 miesiące po podróży powiedział:

„Anna, bierzemy rozwód. Zostawiam ci dom, samochód i część pieniędzy. Ale podczas tej podróży poznałem inną kobietę. I ją kocham"

Spakował swoje rzeczy i cicho wyszedł. A ja płakałam całą noc. Dzieci były zszokowane tą wiadomością. Grozili, że nie będą komunikować się z ojcem i nie pozwolą mu zobaczyć wnuków. Ale przekonałem ich, że nie można. W końcu jest dobrym ojcem i dziadkiem.

Jedyne, czego nie mogę sobie wyobrazić, to jak żyć dalej. W końcu po tylu latach nadal kocham swojego męża. A on kocha tę kobietę, która jest 25 lat młodsza ode mnie.

Jak informował portal "Życie": 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH EMERYTURY? TO BARDZO MOŻLIWE. NAUKOWCY ZAJMUJĄCY SIĘ FUTUROLOGIĄ ZAPOWIADAJĄ, JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ KOLEJNE LATA W POLSCE

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK OTRZYMUJE PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY W ZNANYCH PROGRAMACH. ZA UDZIAŁ MA PROPONOWANE NIEBOTYCZNIE WYSOKIE SUMY. TO WRĘCZ NIE DO WIARY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRZYSZTOF RUTKOWSKI BĘDZIE MIAŁ PROBLEMY PRZEZ SPRAWĘ IWONY WIECZOREK? ZNANY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY POSTANOWIŁ UJAWNIĆ ISTOTNE SZCZEGÓŁY. WŁOS SIĘ JEŻY