Pogrzeb bliskiej osoby to zawsze wielka tragedia i powód do przezywana żałoby. Czasem jednak podczas pochówku dochodzi do niesamowitych scen, które żałobnicy zapamiętają na zawsze. Tak stało się w przypadku pogrzebu 20-letniego mieszkańca Indii, Mohammeda Furqana. Mężczyzna zmarł w czerwcu 2019 roku, na skutek poważnego wypadku. Lekarze orzekli śmierć młodego mężczyzny, a zdruzgotana rodzina zaczęła przygotowywać się do pochowania zmarłego.

Wkrótce miał jednak wydarzyć się cud, którego nikt się nie spodziewał. Żałobnicy doznali szoku podczas ceremonii pogrzebowej. Co się stało?

W trakcie pogrzebu zmarły zaczął się ruszać ku przerażeniu i zaskoczeniu żałobników. Stał się prawdziwy cud!

Jak przekazuje serwis Lelum, z ciężkim sercem rodzina zaczęła przygotować ceremonię pogrzebową 20-letniego mężczyzny, nie przeczuwając, do czego dojdzie podczas pochówku. Choć grób był już wykopany to na chwilę przed ostatnim pożegnaniem jeden z bliskich Mohammeda dostrzegł, że „zmarły” zaczyna się ruszać!

Bliscy nie czekając ani chwili zabrali Mohammeda do szpitala, gdzie okazało się, że 20-latek ma wszystkie funkcje życiowe!

„Szykowaliśmy się do pogrzebu, gdy nagle zauważyliśmy, że brat rusza kończynami. Natychmiast zabraliśmy go do szpitala im. Rama Manohara Lohii w Lucknow. Lekarze potwierdzili, że żyje i podłączyli Furqana do respiratora” – mówił brat Mohammeda w rozmowie z dziennikarzami „India Today”.

Lekarze po badaniach odkryli, że choć Mohammed jest w krytycznym stanie to jego mózg wciąż pracuje. Pierwotnie chłopak trafił do prywatnego szpitala, a za jego pobyt w placówce rodzina zapłaciła 700 tysięcy rupii, czyli około 38 tysięcy złotych. Jak podaje Polsat News, po tym, jak rodzinie skończyły się pieniądze, lekarze poinformowali o śmierci mężczyzny. Władze szpitala miały się przyjrzeć sprawie.

Jak informował portal "Życie": 20 TYSIĘCY ZŁOTYCH EMERYTURY? TO BARDZO MOŻLIWE. NAUKOWCY ZAJMUJĄCY SIĘ FUTUROLOGIĄ ZAPOWIADAJĄ, JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ KOLEJNE LATA W POLSCE

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK OTRZYMUJE PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY W ZNANYCH PROGRAMACH. ZA UDZIAŁ MA PROPONOWANE NIEBOTYCZNIE WYSOKIE SUMY. TO WRĘCZ NIE DO WIARY

Portal "Życie" pisał również: ZMIANY W PODATKACH. ZOSTANIE WPROWADZONA NOWA ULGA. SKORZYSTAJĄ NA TYM MILIONY POLAKÓW. KOMU BĘDZIE PRZYSŁUGIWAĆ I O JAKIEJ KWOCIE MOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRZYSZTOF RUTKOWSKI BĘDZIE MIAŁ PROBLEMY PRZEZ SPRAWĘ IWONY WIECZOREK? ZNANY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY POSTANOWIŁ UJAWNIĆ ISTOTNE SZCZEGÓŁY. WŁOS SIĘ JEŻY