"Doktor Quinn" to bez wątpienia jeden z najbardziej kultowych seriali lat 90-tych. Przygody odwaznej opani domtor znal niemalze kazdy. Po tylu latach od emisji wracamy z sentymentem do wydarzeń z Dzikiego Zachodu. Jak zmienili się bohaterowie serialu?

Doktor Quinn po latach. Jak wyglądają bohaterowie serialu?

Serial "Doktor Quinn" był jednym z najpopularniejszych seriali lat 90-tych. W Polsce przygody doktor Quinn cieszyły się ogromną popularnością. Odbywająca praktyki lekarskie na Dzikim Zachodzie kobieta zafascynowała swoja osoba widzów.

Choć serial nie jest emitowany od 16 maja 1998 roku Polacy w dalszym ciągu pamiętają i wspominają go z sentymentem. Dziś mija kolejna rocznica od zakończenia jego emisji. Z tej okazji warto sprawdzić co słychać u popularnych aktorów. Niektórzy zmienili się nie do poznania.

Byron Sully (Joe Lando) i doktor Michaela "Mike" Quinn (Jane Seymour) w serialu tworzyli parę. hoc ich watek miłosny był fascynujący, nikt nie wierzył w szczęśliwe zakończenie. Związek tych dwojga był z pozoru niedobrany. Nikt nie wierzył w to, że to się uda.

Po tylu latach "Doktor Quinn" wygląda niemalże identycznie. Dużą metamorfozę przeszedł jej indiański kochanek Sully.

Jak informował portal "Życie": NIEGDYŚ BYŁA WSCHODZĄCĄ GWIAZDĄ. NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK SPRAWIŁ, ŻE ODSUNĘŁA SIĘ W CIEŃ. KATARZYNA CHRZANOWSKA DO DZIŚ NIE MOŻE STŁUMIĆ TĘSKNOTY

Portal "Życie" pisał również: FENOMENALNA PRZEMIANA JACKA ŁĄGWY Z ZESPOŁU “ICH TROJE”. INTERNAUCI NIE MOGĄ UWIERZYĆ, JAK MOCNO ZMIENIŁ SIĘ ICH IDOL NA PRZESTRZENI LAT