Anna Lewandowska pokazała wstrząsające statystyki. Powinno być lepiej a jest coraz gorzej. Wszystko przez pandemię.

Anna Lewandowska ma przed sobą trudne zadanie do rozwiązania

Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska. Źródło: instagram.com

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Głównie dlatego, że właśnie w ten sposób prowadzi swoje biznesy. Lewandowska jest znana trenerką. Posiada także markę kosmetyczną oraz sprzedaje żywność dla sportowców.

Anna Lewandowska poruszyła ostatnio bardzo wazna kwestie. Trenerka, która na co dzień dba o sylwetki Polek i Polaków poinformowała o wstrząsających statystykach. Okazuje się, że Polacy w ostatnim czasie znacznie przybrali na wadze. wszystko ze względu na pandemię.To właśnie przez czas spędzany w zamknięciu przestali się ruszać, a w zamian zaczęli pochłaniać coraz więcej kalorii.

"Na aktualny stan wpływ miał na pewno także aspekt żywieniowy. Choć wielu z was często wspomina, że czas w domu był okresem, który mogliście poświęcić na gotowanie, jednocześnie zaznaczacie, że jedliście znacznie częściej i więcej, niż w normalnych okolicznościach. Wielokrotnie wynikało to nie tyle z fizjologicznego odczucia głodu, ile po prostu z nudy i monotonii" - tłumaczy Anna.

Na szczęście żona Roberta postanowiła pomóc otyłym rodakom. W końcu na odchudzaniu zna się jak mało kto.

Na szczęście Anna Lewandowska przygotowała dla swoim obserwatorow nowe treningi, które pomogą zwalczyć nadmiar kilogramów.

Anna Lewandowska/ Instagram:  annalewandowskahpba
Anna Lewandowska/ Instagram: annalewandowskahpba
Anna Lewandowska/ Instagram: annalewandowskahpba


Jak informował portal "Życie": NIEGDYŚ BYŁA WSCHODZĄCĄ GWIAZDĄ. NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK SPRAWIŁ, ŻE ODSUNĘŁA SIĘ W CIEŃ. KATARZYNA CHRZANOWSKA DO DZIŚ NIE MOŻE STŁUMIĆ TĘSKNOTY

Portal "Życie" pisał również: FENOMENALNA PRZEMIANA JACKA ŁĄGWY Z ZESPOŁU “ICH TROJE”. INTERNAUCI NIE MOGĄ UWIERZYĆ, JAK MOCNO ZMIENIŁ SIĘ ICH IDOL NA PRZESTRZENI LAT