Każdy z nas ma mniejsze i większe sekrety, rzeczy, którymi nie chce dzielić się z innymi. W każdym znajduje się dobro, ale jest też ciemniejsza strona osobowości.

To, co ukrywamy, z reguły dotyczy właśnie tej drugiej strony charakteru. Nie chcemy ujawniać innym dziwnych zainteresowań ani fantazjami. Jedni są zafascynowani krwią, inni mają bardzo, bardzo czarne poczucie humoru, a jeszcze inni są żywo zainteresowani seryjnymi mordercami i przestępcami.

Zdaniem astrologów nasze mroczne sekrety mogą być determinowane przez znak zodiaku. Co mówi o tobie twój znak – jakie sekrety skrywasz przed światem?

Źródło: Youtube BORCREW OFFICIAL
Źródło: Youtube BORCREW OFFICIAL

Mroczne tajemnice poszczególnych znaków zodiaku

Super Express podaje, że zodiakalne Barany kochają adrenalinę. Często podejmują zbyt ryzykowne decyzje, są również masochistami i lubią myśleć o śmierci.

Byki kochają z kolei obserwować życie innych, są plotkarzami i przesadnie interesują się tym, co robią osoby z ich otoczenia, np. sąsiedzi. Mogą nawet szpiegować!

Bliźnięta mają wisielczy humor, który sprawia, że śmieją się nawet na pogrzebach. Kochają także broń – w ich ekwipunku często znajduje się nóż kuchenny albo nawet gaz pieprzowy.

Raki z kolei mają elektryzujące fantazje. Zachowują się tak, że można posądzić je o skłonności psychopatyczne, potrafią też mieć nagłe napady gniewu, w czasie których nad sobą nie panują.

Lwy to urodzeni przywódcy, którzy sądzą, że są mądrzejsi od innych. Niektóre osoby spod tego znaku twierdzą, że rozmawiają z duchami, zdarza im się śnić o zmarłych. Nie mówią o tym głośno, ale wiele Lwów zjadło kiedyś pająka.

Panny kochają oglądać wypadki. Głęboko wierzą w duchy oraz życie pozagrobowe, a ich marzeniem jest osiedlenie się w nawiedzonym domu.

Źródło: Youtube Topowe Teorie Spiskowe
Źródło: Youtube Topowe Teorie Spiskowe

Osoby spod znaku Wagi kochają widok krwi – chętnie będą oglądać tak rany na ekranie, jak i nawet drobne skaleczenia bliskich. Kochają teorie spiskowe.

Skorpiony są żywo zainteresowane zjawiskami paranormalnymi i hipnozą. Niemal zawsze zachowują trzeźwe myślenie.

Strzelec jest bezlitosny, a gdy zajdzie taka potrzeba, może być także agresywny. Bywa, że postępuje autodestrukcyjnie.

Koziorożec jest doskonałym manipulatorem i kłamcą, potrafi śmiać się z czyjegoś wypadku.

Wodniki miłują się w horrorach. Są aż za mocno zainteresowane śmiercią, niektórzy nawet zbierają nekrologi.

Ryby z kolei kochają wszystko, co związane z seryjnymi mordercami, i rozumieją ich umysły. Według siebie samych potrafiliby popełnić zbrodnię doskonałą, chcieliby spotkać demona.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED KLESZCZAMI W NASZYM OGRODZIE? WYSTARCZY SKORZYSTAĆ ZE WSPANIAŁYCH WŁAŚCIWOŚCI KILKU ROŚLIN I PAJĘCZAKI NIE BĘDĄ PROBLEMEM

O tym się mówi w Polsce: CZY TO JUŻ KONIEC JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TELETURNIEJÓW W NASZYM KRAJU? POŻEGNANIE TADEUSZA SZNUKA WYWOŁAŁO OGROMNE PORUSZENIE

O tym się mówi na świecie: MEGHAN MARKLE WSPIERA INNĄ GWIAZDĘ. SAMA RÓWNIEŻ STRACIŁA DZIECKO. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO WYKAZAŁA SIĘ DOBRYM SERCEM

Z życia gwiazd: DOROTA SZELĄGOWSKA NIE ZAMIERZA JUŻ WYCHODZIĆ ZA MĄŻ? GWIAZDA TELEWIZJI WYJAWIŁA SZCZEGÓŁY Z ŻYCIA PRYWATNEGO. POTWIERDZIŁA ROZSTANIE Z MĘŻEM