Jak przypomina serwis Pomponik, pogrzeb wielkiego artysty, który zmarł w wielkanocny poniedziałek odbędzie się już w najbliższą sobotę, 10 kwietnia w łódzkiej archikatedrze. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 12, a sam pochówek i złożenie ciała na cmentarzu w niewielkich Grotnikach będzie miało miejsce o godzinie 15.

Wśród życzeń dotyczących pogrzebu, jakie miał Krzysztof Krawczyk było m.in. włożenie do trumny mikrofonu. Tak się stanie, aby uszanować wolę zmarłego muzyka. Okazuje się, że wśród żałobników znajdzie się gość specjalny, zaproszony przez rodzinę Krzysztofa Krawczyka. O kim mowa?

Na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka pojawi się gość specjalny. Został zaproszony przez rodzinę zmarłego wokalisty. Kto nim będzie?

Jak donosi Pomponik, wśród żałobników pojawi się sam Daniel Olbrychski, który w trakcie mszy pogrzebowej odczyta fragmenty Pisma Świętego. Okazuje się, że znany aktor przez wiele lat blisko przyjaźnił się ze zmarłym artystą, jego żoną Ewą i menadżerem Andrzejem Kosmalą.

W 2009 roku wraz z Krzysztofem Krawczykiem nagrał utwór "Z kobietami to różnie bywało", a panowie wystąpili razem w teledysku.

„Ponieważ duecik był zgrabnie napisany i niezbyt trudny, więc żeśmy go ot tak palnęli” - mówił aktor, cytowany przez Pomponik.

Choć sam Krzysztof Krawczyk miał być speszony wiekiem zatrudnionych do realizacji teledysku tancerek to ostatecznie uznał obraz za udany. Widać, że Daniel Olbrychski pojawiając się na pogrzebie przyjaciela chce oddać hołd nie tylko ich relacji, ale i okazać szacunek Krawczykowi jako wielkiemu artyście.

Jak informował portal "Życie": JAKIE EMERYTURY DOSTAJĄ SENIORZY W POLSCE? LAWINOWO ROŚNIE LICZBA OSÓB, KTÓRE POBIERAJĄ WRĘCZ GŁODOWE ŚWIADCZENIA. ZA TAKIE SUMY NIE DA SIĘ PRZEŻYĆ

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF KRAWCZYK ZOSTANIE W SERCACH WSZYSTKICH POLAKÓW. JEGO BRAK DLA SĄSIADÓW ARTYSTY JEST DOJMUJĄCY. POKUSILI SIĘ O WZRUSZAJĄCE WYZNANIE

Portal "Życie" pisał również: ZNANY ZAKONNIK TRAFIŁ PILNIE DO SZPITALA, GDYŻ POCZUŁ SIĘ ŹLE. CO MU DOLEGA? OJCIEC LEON KNABIT MA WIELKĄ PROŚBĘ DO WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KSIĄŻĘ KAROL WYPROWADZIŁ SIĘ Z KRÓLEWSKIEGO PAŁACU. ZABRAŁ SWOJE RZECZY I ODJECHAŁ. MAŁŻEŃSTWO Z CAMILLĄ PARKER SIĘ ROZPADŁO? CO SIĘ STAŁO