Jeden z uczestników programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” nieświadomie popełnił gafę. Wystarczyło jedno zdjęcie, by cala prawda wyszła na jaw. O czym mowa?

Kamil Węgrzyn przez przypadek pokazał zbyt wiele

„Ślub od pierwszego wejrzenia” jest programem w którym opierając się na portrecie psychologicznym łączy się ze sobą teoretycznie idealnych kandydatów. Większość prób kończy się rozwodem, co świadczy o tym, że miłości nie da się zaplanować. Czy do takich par należeli Iza i Kamil? Uczestnik programu zamieścił w sieci zdjecie, ktore zdradza wszystko!!

Kamil Węgrzyn wrzucił do sieci świąteczną fotkę. Przez przypadek zdradzil to, w jakim kierunku poszla jego relacja z Izą. Czy para pozostala w malzenstwie czy podjela decyzje o rozstaniu?

Okazuje się, że najprawdopodobniej para w dalszym ciągu tworzy romantyczna relację. Na zdjęciu zamieszczonym przez Kamila zdradziła to obrączka na palcu uczestnika. Oznacza to, że najprawdopodobniej Iza i Kamil dalej są małżeństwem.

Mimo tego że Kamil szybko zauważył, co zrobił i skasowal zdjecie. Screeny jego postu zdazyly juz rozprzestrzenić się po sieci.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK WYGLĄDAŁO ŻYCIE JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ PO WYPROWADZCE Z PAŁACU PREZYDENCKIEGO? MUSIAŁA KOMPLETNIE ZMIENIĆ STYL SWOJEGO ŻYCIA

O tym się mówi na świecie: WIADOMO, JAK WIELKI MAJĄTEK OTRZYMALI W SPADKU KSIĄŻĘ WILLIAM I HARRY. OKAZUJE SIĘ, ŻE KRÓLOWA MATKA PODZIELIŁA TĘ KWOTĘ NIERÓWNO. KTO OTRZYMAŁ WIĘCEJ

Z życia gwiazd: DANIEL MARTYNIUK ZACZYNA ŻYCIE NA NOWO? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WŁAŚNIE OTRZYMAŁ OD RODZICÓW MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA SPOREGO BIZNESU