Mam wnuki. I nie chcę opiekować się nimi. Z tego powodu moja córka i ja mieliśmy poważną kłótnię. Jest z tego bardzo niezadowolona.

Moje życie nie było łatwe. Robiłam wszystko dla rodziny. A teraz mój mąż ma problemy zdrowotne i wymaga całodobowej opieki, co pochłania dużo energii.

Mam dwoje wnuków. Moja córka cały czas narzeka, że ​​jest jej ciężko, ale ja jakoś wychowałam swoje dzieci bez pomocy dziadków. Moi rodzice mieszkali w innym mieście, a mój mąż bardzo ciężko pracował. Z zawodu jest wojskowym, więc często musieliśmy się przeprowadzać, nie miałam nawet czasu, żeby się zaprzyjaźnić z kimś. Całkowicie poświęciłam się swoje zycie wychowywaniu dzieci, nie myśląc o sobie. Byłam też zmęczona, ale nie narzekałam.

Moja córka ma już 34 lata, nie pracuje. Wcześniej, kiedy potrzebowała odpoczynku, zawsze zostawałam z jej dziećmi. Ostatnio córka zaczęła coraz częściej przyprowadzać wnuki. Kiedy jadą odpocząć, zostawiają dzieci mnie, bo uważają, że normalny odpoczynek z dziećmi jest niemożliwy. Nikt nie myśli, że ze względu na mój wiek szybko się męczę.Kilka dni temu moja córka powiedziała mi, że wraz z mężem jadą do Egiptu na dwa tygodnie, więc jej dzieci powinny zostać ze mną na ten czas. Ale odmówiłam jej, ponieważ po prostu przedstawiono mi ten fakt, nawet nie pytając, czy się zgadzam.

W pobliżu mieszkają rodzice małżonka córki, czasem też mogliby opiekować się wnukami, ale nie chcą. Mam nadciśnienie, pogorszył się stan zdrowia męża, jak mam być z dwójką dzieci przez dwa tygodnie? Moja córka obraziła się na mnie i powiedziała, że ​​jestem złą matką. Było to dla mnie bardzo nieprzyjemne, bo zawsze robiłam wszystko dla niej i jej brata. Syn też ma dzieci i sobie radzi. Udaje mu się nawet nam pomóc.

Nigdy wcześniej jej nie odmawiałam. Ale gdy tylko się nie zgodziłam, natychmiast stała się zła. Jestem teraz w wieku, w którym chcę ciszy i spokoju, a nie słuchać dziecięcych płaczów i biegać, grając w różne gry. Nie mam tyle siły, czas pomyśleć o sobie.

Ale tylko moja córka uważa, że ​​jestem jej to winna. Próbowałam się z nią pogodzić i porozmawiać, ale ona nie chce mnie słuchać. Mąż wspiera mnie, ale nie chce brać udziału w naszym konflikcie.

Mam nadzieję, że mnie zrozumie. W końcu nie zdecydowałam się na to ze złości. Ja też czasami potrzebuję pomocy. Co mam teraz robić?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK WYGLĄDAŁO ŻYCIE JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ PO WYPROWADZCE Z PAŁACU PREZYDENCKIEGO? MUSIAŁA KOMPLETNIE ZMIENIĆ STYL SWOJEGO ŻYCIA

O tym się mówi na świecie: WIADOMO, JAK WIELKI MAJĄTEK OTRZYMALI W SPADKU KSIĄŻĘ WILLIAM I HARRY. OKAZUJE SIĘ, ŻE KRÓLOWA MATKA PODZIELIŁA TĘ KWOTĘ NIERÓWNO. KTO OTRZYMAŁ WIĘCEJ

Z życia gwiazd: DANIEL MARTYNIUK ZACZYNA ŻYCIE NA NOWO? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WŁAŚNIE OTRZYMAŁ OD RODZICÓW MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA SPOREGO BIZNESU