Zawsze mówiłam Adamowi, że będę go wspierać i pomagać w każdej sytuacji.Zrobię wszystko dla jego szczęścia i dobrego samopoczucia.

Nigdy nie przegapiłam żadnego ważnego wydarzenia w życiu mojego syna. Podjąłam dodatkową pracę, gdy Adam miał trudności w nauce. Zawsze starałam się dać to, czego najbardziej chciał. Nie kupowałam nic dla siebie, ale mój syn miał wszystko. Adam nigdy mnie o nic nie prosił, zawsze starał się mi pomóc we wszystkim i był po prostu dobrym chłopcem, a ja chciałam zobaczyć, jak jego oczy błyszczą ze szczęścia.

Po ukończeniu studiów Adam zaczął karierę, a nieco później poznał dziewczynę. Po zaledwie sześciu miesiącach oświadczył się Kasi. Rodzice panny młodej zdecydowali, że będziemy świętować to wydarzenie skromnie, w wąskim gronie rodzinnym. Zauważyłam, że to denerwuje dzieci. Oczywiste jest, że każda dziewczyna chce luksusowego ślubu, ładnej sukienki i wszystkiego innego.

Wtedy zdecydowałam, że wezmę pożyczkę na uroczystość. Nie miałam ślubu, więc niech mój syn ma wspomnienia na całe życie. Rodzice panny młodej powiedzieli mi, że to głupota, ale nie przeszkodziło im to zająć się organizacją ślubu moim kosztem. Kłócili się o strój, prestiż restauracji i wszystko inne. Ja po prostu obserwowałam, jak moje pieniądze stopniowo znikały.

Syn był zawstydzony, ale szczęśliwy. Smutne było to, że po naszej stronie było tylko 15 gości, a po stronie panny młodej 40.
Zapłaciłam za wszystko.

Adam i Kasia mieszkali razem przez dwa lata. Po ślubie mój syn wykupił mieszkanie na hipotekę, aby młoda rodzina mogła mieszkać osobno. Było bardzo zauważalne, że ich małżeństwo wkrótce się rozpadnie. Kłócili się cały czas. W rezultacie Kasia zabrała psa i wróciła do domu ojca. A ja nadal spłacam pożyczkę za ślub. Wraz z pandemią zaczęły się problemy w pracy, a kary za opóźnienia w kredytach zaczęły rosnąć. Nic nie powiedziałam o tym Adamowi, ponieważ on sam ma wiele długów.

Postanowiłam udać się do swatów. Powiedziałam im, że większość pieniędzy trafiła na ich gości. Spojrzeli na mnie, jakbym zwariowała, i przypomnieli mi, że nie chciel uroczystości, a to był wyłącznie mój kaprys. Ale chciałam, żeby nasze dzieci były szczęśliwe. Wiem, że jestem winna, ale ludzie wcale się nie wstydzą?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK WYGLĄDAŁO ŻYCIE JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ PO WYPROWADZCE Z PAŁACU PREZYDENCKIEGO? MUSIAŁA KOMPLETNIE ZMIENIĆ STYL SWOJEGO ŻYCIA

O tym się mówi na świecie: WIADOMO, JAK WIELKI MAJĄTEK OTRZYMALI W SPADKU KSIĄŻĘ WILLIAM I HARRY. OKAZUJE SIĘ, ŻE KRÓLOWA MATKA PODZIELIŁA TĘ KWOTĘ NIERÓWNO. KTO OTRZYMAŁ WIĘCEJ

Z życia gwiazd: DANIEL MARTYNIUK ZACZYNA ŻYCIE NA NOWO? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WŁAŚNIE OTRZYMAŁ OD RODZICÓW MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA SPOREGO BIZNESU