Kasia Tusk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych blogerek. Córka polityka często stara się zamieszczać w swoich mediach społecznościowych posty, które poruszają wiele ważnych kwestii. Oprócz tematów modowych, parentingowych, lifestylowych czy zawodowych, pojawiają się także ważne życiowe oraz społeczne kwestie.

Kasia Tusk jest jedna najpopularniejszych a przede wszystkich jedna z najbardziej rozpoznawalnych blogerek w Polsce. Córka polityka Donalda Tuska słynie ze swojego nienagannego stylu, który podziwiany jest przez miliony Polek. Kasia Tusk pochodzi z Trójmiasta. Jej miejscem na ziemi jest jej rodziny Sopot. Blogerka często raczy nas urokami polskiego morza.

Kasia Tusk ćwiczy w domu. Źródło: Instagram
Kasia Tusk ćwiczy w domu. Źródło: Instagram
Kasia Tusk ćwiczy w domu. Źródło: Instagram

Ostatni post Kasi Tusk odbił się szerokim echem. W komentarzach pod wpisem nie zabrakło wymiany zdań. Kasia po raz kolejny trafiła w czuły punkt.

Kasia Tusk stara się prowadzić swoje media społecznościowe jak najlepiej. Ostatnio przyznała, że od pewnego czasu wkłada w to coraz więcej serca, bo chce aby treści, które przekazuje były jak najpełniejsze.

Ostatnio Kasia postanowiła podzielić się trikami na przepyszną babkę wielkanocną. Jak zdradziła blogerka, sekretem na pyszną babę są pomarańcze obrane z białej błonki, która znajduje się pod skórką. Dzięki takim pomarancza babki są wilgotne i zyskują dodatkowy smak.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CO DZIEJE SIĘ Z KINGĄ DUDĄ? CÓRKA PREZYDENTA NIEBAWEM ROZPOCZNIE NOWY ETAP W ŻYCIU. BLISCY UJAWNILI, JAKA JEST NAPRAWDĘ

O tym się mówi w Polsce: ZAMKNIĘTE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI. CO Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE