Barbara Kurdej-Szatan w dalszym ciągu cieszy się urlopem macierzyńskim. Aktorka nie wróciła jeszcze na plan serialu

M jak Miłość. Fani Basi czekają na jej powrót z niecierpliwością. Okazuje się, że aktorka najpierw musi uporać się z pewnymi przeszkodami. O czym mowa?

Kiedy Basia Kurdej-Szatan wróci na plan serialu M jak Miłość?

Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Screen: Instagram

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Młoda gwiazda zyskała popularność dzięki reklamie jednej z sieci komórkowych. Od tamtej pory propozycje posypały się jak z rękawa. Basia nie grywa już tylko w teatrach a stale gości na szklanym ekranie. Oprócz angaży w serialach Basia ma na swoim koncie także przygody z prowadzeniem programu czy występy w licznych reklamach.

Basia jest jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek. Gwiazda uwielbiana jest także przez fanów serialu M jak miłość. Aktualnie aktorka jeszcze nie wróciła na plan po [przerwie rodzicielskiej. Okazuje się, że coś stoi jej na przeszkodzie.

Barbara Kurdej Szatan/ instagram:kurdejszatan
Barbara Kurdej Szatan/ instagram:kurdejszatan
Barbara Kurdej Szatan/ instagram:kurdejszatan

W M jak miłość Basia wciela się w rolę opiekunki do dzieci Joasi. Rola aktorki bardzo się rozwinęła i wątek opiekunki stał się dla serialu kluczowy. Z tego powodu każdy z niecierpliwością czeka na powrót Basi na plan.

Póki co fani serialu staraja sie uzyskac jakies informacje na temat powrotu Joasi. Niestety produkcja trzyma wszystko w tajemnicy. Jak myslicie kiedy Basia wróci do serialu?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CO DZIEJE SIĘ Z KINGĄ DUDĄ? CÓRKA PREZYDENTA NIEBAWEM ROZPOCZNIE NOWY ETAP W ŻYCIU. BLISCY UJAWNILI, JAKA JEST NAPRAWDĘ

O tym się mówi w Polsce: ZAMKNIĘTE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI. CO Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE