Jacek Kurski z utęsknieniem czeka na zostanie po raz kolejny ojcem. Już niedługo na świecie pojawi się jego córeczka Ania, która jest owocem związku z nową żoną Joanną.

Jacek i Joanna stanęli na ślubnym kobiercu w ubiegłym roku. Ich ślub kościelny był z bajki. Nie obyło się jednak bez skandalu. Głównie przez to, że Jacek Kurski był już kiedyś żonaty a dla nowej wybranki udało mu się nawet w ekspresowym tempie otrzymać rozwód kościelny. Dzięki temu para mogła zabrać się po bożemu - w lipcu 2020 roku w świątyni w Krakowie, w Łagiewnikach w towarzystwie licznego grona polityków Pis. Teraz małżonkowie czekaj na przyjscie na swiat swojej córeczki, o której poczęciu po cichu dyskutuje się w mediach. Jak wiadomo politycy partii rządzącej nie są zwolennikami sztucznych metod zapłodniona a wiek przyszłych rodziców wśród wielu budzi wątpliwości w naturalne poczęcie.

Jacek i Joanna Kurscy
Jacek i Joanna Kurscy

Joanna Kurska trafiła do szpitala. Ma problemy z ciążą

Płeć dziecka Kurskich jest już znana. Już niedługo na świecie ma pojawić się ich córeczka Ania. Wybór imienia nie był przypadkowy. Dziecko Kurskiego otrzyma imię po babci (mamie prezesa TVP), która zmarła w 2016 roku.

W ubiegłą sobotę Kurscy wybrali się na koncert Andrea Bocellego, który będziemy mogli zobaczyć w Telewizji Polskiej podczas świąt Wielkiej Nocy. Jak podaje Super Express, tuż po koncercie pani Kurska udała się do szpitala, gdzie to oczekuje narodzin dziecka.

Jak się jednak okazało przyczyny hospitalizacji są niepokojące. Joanna Kursa zmaga sie z cukrzyca ciążową, co zmusza przyszłą mamę do pozostania pod opieka lekarzy aż do rozwiazania.

Jacek i Joanna Kurscy
Jacek i Joanna Kurscy