W Polsce często dowiadujemy się o możliwości otrzymania kolejnych dodatków oraz o programach, które mają za zadanie pomóc potrzebującym rodakom. Teraz rządzący przypominają o możliwości pozyskania dodatku w wysokości 1500 złotych. Niestety nie wszyscy otrzymają pieniądze. Ci, którym się one należą muszą się jednak pospieszyć. Termin składania wniosków przepada 31 marca 2021 roku.

Aby otrzymać dodatkowe pieniądze w postaci 1500 zł wystarczy spełnić odpowiednie warunki. O możliwości otrzymania dodatku poinformowało o ministerstwo rolnictwa. Rodzice, którzy spełniają odpowiednie warunki mają szansę na otrzymanie aż 1500 zł. Pieniądze będą mogły zostać przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego.

Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube

O pieniądze mogą starać się rodzice, którzy mają status rolnika. Dodatek pochodzi z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Otrzymane pieniądze nalezy przeznaczyc na ściśle określony cel. Muszą być one wykorzystane na na zakup komputera stacjonarnego bądź laptopa, oprogramowania oraz sprzętu peryferyjnego, czyli myszki, ładowarki do laptopa lub klawiatury.

Aby otrzymać zwrot zakupu sprzętu komputerowego należy dokonać w określonym terminie. Nie należy przekroczyć daty 31 marca 2021.

Aby złożyć wniosek o pieniądze należy zgłosić się do biura powiatowego ARiMR. Dofinansowanie otrzymają rolnicy, którzy posiadają co najmniej dwójkę niepełnoletnich, uczących się dzieci. Ponadto dochód miesięczny na jednego członka rodziny wnioskującego nie może przekroczyć 1200 zł.

Nauczanie zdalne screen: Rzeczpospolita
Nauczanie zdalne screen: Rzeczpospolita