Andrzej Piaseczny aktualnie przebywa w szpitalu. Muzyk zachorował na COVID-19. Początkowo gwiazdor próbował walczyć z koronawirusem w domu. Jak sie jednak okazalo, byl to blad a hospitalizacja okazała się konieczna. Koronawirus okazał się dla Andrzeja Piasecznego trudnym rywalem.

Andrzej Piaseczny od kilku dni przebywa w szpitalu. Gwiazdor ma koronawirusa!

Andrzej Piaseczny YouTube
Andrzej Piaseczny YouTube

Gwiazdor "The Voice of Poland" padł ofiara koronawirusa. Andrzej Piaseczny jakiś czas temu uskarzal sie na trudności z oddychaniem. Po kontroli lekarskiej okazało się, że ma koronawirusa. Początkowo muzyk próbował kurować się w domu, jednak szybko okazało się, że bez hospitalizacji się nie obejdzie. Jak przyznał Andrzej Piaseczny zaluje, ze do szpitala trafił tak późno. Teraz apeluje do wszystkich o zachowanie higieny oraz rozwagę.

Aktualnie Piasek znajduje się w szpitalu. Muzyk podłączony jest do tlenu. Nie jest w stanie samodzielnie oddychać. Mimo wszystko Andrzej Piaseczny postanowił zwrócić się do swoich fanów. Postanowił zamieścić na swoim instagramie nagranie, na którym widać muzyka podpiętego do rurek wspomagających oddychanie. Na nagraniu wyraźnie widać, że Andrzej Piaseczny męczy się z każdym wypowiedzianym słowem. Mimo wszystko postanowił zaapelować do internautów.

W swoim apelu zwraca się o zachowanie ostrożności. Przepraszam także za to, że zmuszony jest odwołać wszelkie spotkania i koncerty.