Równonoc wiosenna 2021 zbliża się wielkimi krokami. Ten szczególny czas przypada już w tym tygodniu. Należy pamiętać o pewnych czynnościach, które mogą nam przynieść szczęście.

Super Express zauważa, że równonoc przypadnie w tym roku w sobotę – 20 marca. Jest to jednocześnie początek astronomicznej wiosny (według kalendarza ta pora roku przypada 21 marca).

Co się wówczas dzieje? Możemy odczuć, że kończy się zima, a Ziemia ponownie budzi się do życia. Właśnie dlatego powinniśmy pamiętać o tym, by wprowadzić nową energię także do naszego domu. W jaki sposób?

Równonoc wiosenna. Źródło: Youtube ChudyseuszTV
Równonoc wiosenna. Źródło: Youtube ChudyseuszTV

Rytuały na równonoc wiosenną

Soboty najczęściej są dniami porządków. Świetnie się składa – w tym roku akurat 20 marca przypadnie równonoc wiosenna. Podczas niej ważne jest uporządkowanie swojego otoczenia.

Powinniśmy wówczas wyczyścić mieszkanie czy dom, by oczyścić także swój umysł. Wyrzućmy zbędne, popsute sprzęty czy nadtłuczone naczynia lub dziurawe ubrania. Mogą one zaburzać dobrą energię w naszym otoczeniu.

Później przyjdzie pora na czyszczenie podłóg, okien oraz luster. Użyjmy naturalnego środka: szklanki naparu z szałwii wymieszanej z łyżką octu i wodą. Oczyścimy w ten sposób negatywną energię. Później zadbajmy o dodanie koloru do wnętrz, np. przez przemalowanie ścian albo dodanie kolorowych dodatków czy choćby kwiatów, które natchną nasze otoczenie dobrą energią.

Równonoc wiosenna. Źródło: Youtube ChudyseuszTV
Równonoc wiosenna. Źródło: Youtube ChudyseuszTV

Gdy w mieszkaniu będzie całkowity porządek, zapal w każdym pomieszczeniu białą świecę i wyrecytuj „Oczyszczam to pomieszczenie z wszelkiej nagromadzonej złej energii, robię miejsce na dobro i obfitość. Dziękuję i tak jest”. Zostaw świece, by wypaliły się do końca.

W kolejnych tygodniach pilnuj porządku, warto także palić kadzidła z białej szałwii czy rozmarynu.

Z pewnością zauważysz, że twoje życie zmieni się na lepsze, rozwiążesz problemy i spotkasz życzliwych ludzi.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPRZYJEMNE WIADOMOŚCI DLA POLAKÓW PRZEKAZAŁ ANDRZEJ DUDA. PREZYDENT MÓWI, ŻE OBECNA SYTUACJA JEST ZŁA I TRZEBA SIĘ SPODZIEWAĆ NOWYCH OBOSTRZEŃ

O tym się mówi w Polsce: JACEK KURSKI POSTANOWIŁ PÓJŚĆ DO SĄDU W OBRONIE ŻONY? PREZES TVP NIE MOŻE JUŻ ZNIEŚĆ KOMENTARZY DOTYCZĄCYCH EUROWIZJI. CHODZI O RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO

O tym się mówi na świecie: ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA NIE PRZEBIERA W SŁOWACH I UJAWNIA, DO CZEGO DOCHODZI W POLSCE. POWAŻNY APEL WHO. NORMY PRZEKROCZONE NAWET OŚMIOKROTNIE

Z życia gwiazd: DANIEL MARTYNIUK PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ SWOIM ZACHOWANIEM I MUSIAŁ ZJAWIĆ SIĘ W SĄDZIE. PRZYZNAŁ, ILE ZARABIA. TA KWOTA MOŻE ZADZIWIĆ KAŻDEGO