Historia 18-letniej mieszkanki Wielkiej Brytanii niestety nie skończyła się happy endem, jakiego można byłoby oczekiwać. Dziewczyna nie miała pojęcia, że zaszła w ciążę. To wszystko kosztowało ją życie.

Dziewczyna urodziła dziecko, zmarła chwilę później

Portal Radio ZET zwrócił uwagę na historię tej 18-latki. Dziewczyna mieszkająca w Bristolu w Wielkiej Brytanii trafiła do szpitala. Nie miała pojęcia, że jest ciężarna. W placówce urodziła dziecko.

Kobieta w ciąży. Źródło: Youtube Troom Troom WOW
Kobieta w ciąży. Źródło: Youtube Troom Troom WOW

Niestety, zaledwie chwilę później sama zmarła. Media poinformowały, iż niemowlę przeżyło. Co się dzieje aktualnie z dzieckiem?

Danielle Jones 17 stycznia przebywała w swoim domu w Knowle West w Bristolu. Nie miała pojęcia, że jest w ciąży, gdy wtem… zaczęła się akcja porodowa. Dziewczyna czym prędzej znalazła się w szpitalu – zawiozła ją tam wezwana karetka.

Niestety, zaraz po porodzie, w szpitalu, dziewczyna zmarła. Zdaniem policji jest to wydarzenie kwalifikujące się do „niewyjaśnionych”, a już niedługo przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Dziecko przeżyło, lecz zostało – i pozostanie jeszcze przez jakiś czas – w szpitalu. Osierocony chłopiec będzie potrzebował opiekuna. Co się z nim stanie?

Kobieta w ciąży. Źródło: Youtube UW Medicine
Kobieta w ciąży. Źródło: Youtube UW Medicine

Zmarła 18-latka miała stałego partnera, który poinformował już w mediach społecznościowych, że druzgocące wieści o jej śmierci były dla niego załamujące i wciąż nie wierzy, że musi pogodzić się z tak ogromną stratą. Ojciec dziecka deklaruje jednak, że zajmie się maluchem.

Trwa zbiórka pieniędzy dla dziecka zmarłej dziewczyny. W ciągu pierwszych 20 godzin udało się zebrać ponad 3000 funtów.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

O tym się mówi w Polsce: ZMIANA PLANU SZCZEPIEŃ. MARLENA MALĄG, MICHAŁ DWORCZYK I PROF. ANDRZEJ HORBAN PRZEDSTAWILI NOWE FAKTY NA KONFERENCJI DOTYCZĄCEJ KORONAWIRUSA

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Z życia gwiazd: DRUZGOCĄCA WIADOMOŚĆ. ŚWIAT POLSKIEJ MUZYKI LEGŁ W GRUZACH. ODESZŁA JEDNA Z LEGEND, LIDER KULTOWEGO ZESPOŁU POŻEGNAŁ SIĘ Z ŻYCIEM