Niektóre znaki zodiaku są niezwykle pamiętliwe i bardzo łatwo je rozsłocić. Jeśli tylko zajdzie im się za skórę, mogą dać nieźle popalić. Lepiej sprawdź z kim nie zadzierać.

Te znaki zodiaku to najwięksi wrażliwcy. Lepiej uważać na to, co się mówi

1. Skorpion

Skorpiony to osoby o wrażliwym wnętrzu, które bardzo łatwo jest urazić. Nie jest to typ lubiący się uzewnętrzniać, dlatego nie wdaje się w otwarte konflikty. Skorpion musi sam „przetrawić” swoje problemy, dlatego odsuwa się i bacznie obserwuje sytuację z boku. Kiedy czuje się wystarczająco silny – wchodzi i wtedy uderza w najczulszy punkt. Trzeba pamiętać, że osoby spod tego znaku są niezwykle pamiętliwe. Mogą odpłacić się dopiero po latach.

2. Bliźnięta

Bliźnięta to osoby, które są nie do przegadania. Wdając się w konflikt z bliźniakiem trzeba liczyć się z tym, że będzie robił wszystko aby udowodnić swoja niewinność. Jeśli kiedykolwiek wytknąłeś osobie spod znaku bliźniąt błąd, będzie pamiętała to do końca życia. Co więcej, będzie robiła wszystko żeby ci pokazać, że nie masz racji.

Tarot, karty, horoskop/ screen YouTube Tarocistka Freya
Tarot, karty, horoskop/ screen YouTube Tarocistka Freya

3. Panna

Panna to prawdziwy mistrz fochów słynący z ogromnej roszczeniowości i nadwrażliwości. Nie jest to typ awanturnika, cały swój żal skrywa w środku. Niestety Panny bywają bardzo mściwe, dlatego często atakują w najmniej spodziewanym momencie. Osoby spod tego znaku są często pamiętliwe, dlatego potrafią ze latami wypominać każde przewinienie.

4. Wodnik

Wodniki należą do osób, które starają się ukryć swoje emocje. Dla nich świat wewnętrzny jest oznaką słabości. W życiu kierują się jedynie zdrowym rozsądkiem. Bardzo łatwo jest je zranić. Jeśli zadałeś Wodnikowi krzywdę, ukryje ja głęboko w środku i będzie pamiętał zawsze.

Znaki zodiaku. Źródło: Youtube Bestie
Znaki zodiaku. Źródło: Youtube Bestie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNY ARTYKUŁ ZNIKA ZE SKLEPOWYCH PÓŁEK. SIEĆ SKLEPÓW WYSTOSOWAŁA WAŻNY KOMUNIKAT. PRZEDMIOT MOŻE USZKODZIĆ SŁUCH

O tym się mówi w Polsce: PROWADZIŁA FIRMĘ WBREW OBOSTRZENIOM. SANEPID NAŁOŻYŁ KARĘ, ALE NIE BĘDZIE MUSIAŁA JEJ PŁACIĆ. PRZEŁOM W SPRAWIE KAR ADMINISTRACYJNYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE