Jeden z najsłynniejszych proroków na świecie wypowiedział się na temat tego, co spotka nas w 2021 roku. Według jego słów nie czeka nas nic dobrego. Jakie wizje ukazały się jasnowidzowi?

Prorok ujawnia, co nas czeka w 2021 roku

Portal o2 zauważa, że wizja kolejnego jasnowidza również nie jest optymistyczna. Najpierw informacje na temat prawdziwych problemów w 2021 roku przekazywał Krzysztof Jackowski, teraz zaś – Craig Hamilton-Parker. Brytyjski prorok, przez niektórych nazywany „współczesnym Nostradamusem”, przeczuwa, że w 2021 roku nastąpi prawdziwa katastrofa.

Craig Hamilton-Parker. Źródło: Youtube Craig Hamilton-Parker
Craig Hamilton-Parker. Źródło: Youtube Craig Hamilton-Parker

Sam jasnowidz utrzymuje, że pandemię koronawirusa przeczuwał w 2017 roku, a do listy swoich sukcesów dopisuje także wcześniejsze przewidzenie Brexitu. Twierdził on również, że Donald Trump wygra wybory na prezydenta USA.

Craig Hamilton-Parker uważa, że Donald Trump ma jeszcze szansę władać przez swoją działalność w mediach, a szczególnie w telewizji (zwracając uwagę na fakt, że został zbanowany na niemal każdej platformie społecznościowej, w inny sposób byłoby to trudne). Zdaniem jasnowidza obywatele będą go odbierali jak osobę, której głos znaczy więcej niż zdanie rzeczywistego prezydenta USA, Joe Bidena.

Twierdzi on także, że Unia Europejska będzie wisieć na włosku, aż w końcu, zjadana konfliktami, zapomni o sojuszu narodów. Stany Zjednoczone znajdą się w podobnej sytuacji.

Craig Hamilton-Parker. Źródło: Youtube Craig Hamilton-Parker
Craig Hamilton-Parker. Źródło: Youtube Craig Hamilton-Parker

Craig Hamilton-Parker przekonuje, że na Bliskim Wschodzie sytuacja również będzie coraz trudniejsza ze względu na silne konflikty.

Jesteście w stanie uwierzyć, że w 2021 będzie aż tak źle? Wszak udało nam się przeżyć dość sporo końców świata, może i tym razem to tylko fałszywy alarm?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z LOSEM. DONIESIENIA O OLI KWAŚNIEWSKIEJ BYŁY PRAWDZIWE. BYŁY PREZYDENT JEST NIEPOCIESZONY

O tym się mówi w Polsce: W ŚRODKU MSZY NA MÓWNICY POJAWIŁ SIĘ JAROSŁAW KACZYŃSKI. WYSTĄPIENIE POLITYKA WZBUDZIŁO WIELE KONTROWERSJI. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA

Z życia gwiazd: POLICYJNA KONTROLA W RESTAURACJI MAGDY GESSLER. MIEJSCE FUNKCJONUJE NIEZGODNIE Z PRAWEM. WYCIEKŁO WIDEO Z INTERWENCJI