Ten poród z pewnością zapisze się w oczach rodziców oraz lekarzy jako niezapomniany. Wszystko ze względu na szczególny widok, który ukazał się ich oczom.

Bliźniaki podczas porodu zrobiły coś niezwykłego

Dziewczynki, które urodziły się w Wielkiej Brytanii, to Aria oraz Skylar Morgan-Trodden. Portal Lelum zauważa, że poród był niezwykłe.

Bliźniaki. Źródło: Youtube apeirohedra
Bliźniaki. Źródło: Youtube apeirohedra

Obie dziewczynki są dziećmi pary mężczyzn, Ryana Morgana oraz Kyrana Troddena. Partnerzy zdecydowali się na poproszenie o pomoc surogatki i spełnili marzenia o posiadaniu potomstwa.

Ryan oraz Kyran mieszkają w Middlesex w Wielkiej Brytanii. Udało im się znaleźć surogatkę wśród bliskich – została nią kobieta z rodziny Kyrana. To bardzo ucieszyło mężczyzn, którzy marzyli o dzieciach.

Bliźniaki. Źródło: Youtube BabiezTV
Bliźniaki. Źródło: Youtube BabiezTV

Już w szóstym tygodniu ciąży stało się jasne, że na świat przyjdzie dwoje dzieci. To podwójne szczęście, nie mogli się doczekać swoich pociech! Niestety, sytuacja nieco skomplikowała się w dwudziestym tygodniu, kiedy to lekarze poinformowali o wykryciu TTTS, zespołu przetoczenia między płodami. Czym prędzej wykonano ablację laserową – na szczęście z powodzeniem.

Dzieci przyszły na świat 10 dni przed wyznaczonym terminem porodu, 23 listopada. Bliźniaczki są zdrowe, jednak niesamowitą sensacją było ich zachowanie. Gdy lekarze wykonali cesarskie cięcie, oczom wszystkich ukazały się dwie przytulające się dziewczynki!

Niedługo później Kyran otrzymał pozytywny wynik badania na koronawirusa. Wtedy to mężczyźni zostali odseparowani od dzieci, które pozostały o pięć tygodni dłużej w szpitalu. Mogli jednak liczyć na codzienne filmy i zdjęcia swoich pociech od pracowników placówki.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia dzieci w końcu trafiły do swojego domu, a Ryan i Kyran nie posiadają się ze szczęścia!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MÓGŁ BYĆ TERAZ NA MIEJSCU KAMILA STOCHA. ŁUKASZ RUTKOWSKI O SWOICH ODEJŚCIU Z REPREZENTACJI. PADŁY MOCNE ZARZUTY. CO POWIEDZIAŁ SKOCZEK

O tym się mówi w Polsce: PROF. KRZYSZTOF SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SYTUACJI W POLSCE. „SŁUŻBA ZDROWIA WYSIĄDZIE”. CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE

O tym się mówi na świecie: WAŻNY APEL MEDYKÓW DO KAŻDEGO RODZICA. CHWILA NIEUWAGI I MOŻE DOJŚĆ DO NIESZCZĘŚCIA, POKAZANO PRZEŚWIETLENIE 2-LATKI, KTÓRE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: AUTOR NAGRANIA Z URODZIN ANDRZEJA PIASECZNEGO ZABRAŁ GŁOS. NERGAL SKOMENTOWAŁ AFERĘ WOKÓŁ WULGARNEGO FILMIKU. CO POWIEDZIAŁ