Kobieta, o której mowa, ma obecnie czworo dzieci. 32-letnia Janene Crossley pochodząca ze Stanów Zjednoczonych przed czterema laty została okrzyknięta najpiękniejszą mamą na świecie.

Wygląda na to, że niewiele się w tym temacie zmieniło – uroda Janene wciąż zachwyca. Ma nienaganną sylwetkę i piękną, smukłą, nieskazitelną buzię. Do tego dochodzą długie, jasne włosy. Portal Lelum zwraca uwagę również na fakt, że jej uśmiech jest wręcz hipnotyzujący!

Najpiękniejsza mama na świecie

Janene Crossley zapewne nie spodziewała się, że jej rodzina będzie aż tak popularna. Przed kilkoma laty zdecydowała się na założenie profilu na Instagramie. Ta decyzja dała jej całkiem sporo – dziś ma już niemal 650 tys. obserwujących!

Choć ma za sobą cztery porody, jej sylwetka dalej prezentuje się nienagannie, a sama Janene wygląda pięknie i świeżo. Instagramerka na każdym kroku dba o całą rodzinę, stara się pielęgnować relacje z maluchami i mężem oraz zapewniać wszystkim zdrowe posiłki.

W wolnym czasie oszałamiająco piękna blondynka chętnie ćwiczy. Poza tym dba o swoją urodę oraz o to, by na twarzach jej najbliższych jak najczęściej gościł uśmiech.

Janene często pozuje z rodziną w różnych sceneriach. Najczęściej ubiera trzy swoje córki podobnie lub tak samo, jak siebie samą, co daje rewelacyjny efekt na fotkach! Synek Janene i jej męża może liczyć na inne stylizacje, są one jednak utrzymane w tych samych kolorach.

Trzeba przyznać, że wygląda niesamowicie!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W CIĘŻKIM POŁOŻENIU. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ ANDRZEJ GRABOWSKI. SERIALOWY PARTNER PORATOWAŁ HALINKĘ Z „KIEPSKICH”

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ WYBITNĄ AKTORKĘ. „WYBRAŁA DOBRO”. FANI SĄ PRZEJĘCI TYM, CO O NIEJ MÓWIŁ WICEPREMIER

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA ZOSTAŁA OKRADZIONA. SPRAWCA ZABRAŁ Z JEJ PAŁACU WIELE CENNYCH PRZEDMIOTÓW. TO PRAWDZIWY SKANDAL

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA NIE PORADZIŁA SOBIE Z TREMĄ? FATALNY BŁĄD ŻONY POPULARNEGO PIŁKARZA. WIDZOWIE NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI