30-letnia Eva Chow sfilmowała swojego dwuletniego golden retrievera bawiącego się w jej salonie. Suczka Molly była zaskoczona, gdy przedstawiono jej parę kapci w kształcie psa. Zdezorientowany zwierzak leżał na podłodze „wyraźnie oszołomiony” tym, co się dzieje.

Zabawne momenty, wzruszające chwile - to wszystko możemy mieć dzięki czworonogom

Każdy, kto ma w domu zwierzątko wie doskonale, jak zabawnie potrafi się zachowywać w różnych, nowych i zaskakujących dla siebie sytuacjach. Zmiana koloru włosów wprawia w niepokój papużkę, kot boi się spinki do włosów, a pies nie wie, jak potraktować kapcie w kształcie piesków...

To przezabawny moment, w którym dwuletnia golden retriever została zdezorientowana przez kapcie w kształcie szczeniaka swojego właściciela.

Eva Chow, lat 30, powiedziała, że ​​jej pies Molly wyglądał na zdezorientowanego podczas przesłuchiwania nowo przybyłych, małych gości. Pani Chow próbowała jeszcze bardziej zmylić swojego zwierzaka, kierując „szczenięta” w stronę golden retrievera.

[quote author=""]Film stał się wielkim hitem po tym, jak został udostępniony na własnej stronie Molly na Instagramie, która ma prawie 43000 obserwujących. Film zebrał ponad 220 000 polubień od fanów, którzy zakochali się w ciekawskim psiaku.

Jeden z użytkowników skomentował: „O mój Boże, to niesamowite. Myślę, że powinnaś gryźć tych oszustów!" - podczas gdy inny napisał: „Przeprowadź pełne dochodzenie, Molly”.

Jakie Ty masz zabawne filmy ze swoim pupilem?

O tym się mówi: Znana prezenterka przechodzi trudne chwile. Marcelina Zawadzka została oszukana. O co chodzi

Zerknij też i tutaj: Robert Lewandowski świętuje zdobycie Złotego Pucharu.W sieci pojawiło się "łóżkowe" zdjęcie Lewego. To nie Anna mu towarzyszyła

Nie przegap też tego: Gdańsk: 240 tysięcy zniknęło z szkolnej kasy. Policjanci zatrzymali podejrzaną. Co się wydarzyło